Instagram/jasmina_alagic

Deti vedia byť krásne úprimné! Svoje o tom vedia aj známi rodičia, ktorí sa svojimi ratolesťami radi pochvália aj na sociálnych sieťach. Fanúšikovia Sajfu a Veroniky si obľúbili ich dcérku Sáru pre jej bystrú myseľ a šikovnosť. Najnovšie všetkých dostala svojskými odpoveďami na otázky od otca moderátora. Jasmina Alagič Vrbovská sa nimi nechala inšpirovať a vyskúšala svojho syna. Nedopadlo to tak, ako očakávala.

Aj keď ma Sára Cifrová len 2 roky, už dlhé mesiace ju obdivujú mnohí ľudia. Jej rodičia, moderátori Matej „Sajfa“ Cifra a Veronika Cifrová Ostrihoňová, sa jej venujú a pomáhajú rozvíjať myseľ i osobnosť. Na mnohých videách sa Sajfa pochválil tým, že jeho dcérka má skvelú pamäť a už dávno pozná písmenká či číslice.

Na svojom novom videu zachytil milé i múdre odpovede dcérky na jeho otázky typu prečo. Sára si nimi získala množstvo pozitívnych reakcií. Video videla aj Jasmina, ktorá sa teda rozhodla, že takto otestuje aj svojho synčeka Sanela.

Sára rozkošne odpovedá na otcove otázky

Synček Jasminy a repera Patrika „Rytmusa“ Vrbovského je v takmer rovnakom veku ako Sára, no jeho reakcie boli iné, než možno jeho mamička čakala. Videom, na ktorom si prísne stál za svojimi odpoveďami nahrala moderátorka na stories a určite nimi milo pobavila nejedného fanúšika.

I keď je Sanl šikovný chlapček, na mamine otázky zrejme nemal práve náladu. Aj pre takéto reálne zážitky zo života s deťmi je medzi ľuďmi obľúbená. Mnohé matky sa v tom totiž vidia.

Jasminu video nadchlo a nahrala aj odpovede Sanelka

zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Tu si môžeš vypočuť jej snahu a Sanelkove jasné odpovede

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News