instagram/justinbieber/selenagomez

Justin a Selena alebo Justin a Hailey? To je otázka, ktorú fanúšikovia speváka riešia už roky. Aj keď má už dávno po svojom boku manželku, modelku Hailey, niektorí ľudia nedokážu zabudnúť na jeho expriateľku Selenu, ktorá bola podľa nich pre neho tá pravá.

Možno sa ti to zdá ako zbytočná dráma a zabudnutá minulosť, no ver, že niektorí fanúšici dávajú stále verejne najavo, že podľa nich je Justin so Selenou ten pár, ktorý by mal byť spolu a jeho manželku preto neznášajú. A to až tak, že sa stala obeťou nepríjemnej šikany no sociálnych sieťach.

Istá fanúšička Seleny totiž vyzvala aj všetkých ostatných, aby šli na Instagram Hailey a bombardovali ju nepríjemnými komentármi typu „Selena je lepšia“, „Jelena“ a pod. A to priamo v live videu, kde Hailey odpovedala na otázky, ktoré jej tam ľudia posielali.

Video, kde fanúšička žiada o bombardovanie Haileyneho instagramu zdieľal Justin vo svojich príbehoch, aby ukázal ľuďom, čomu musí jeho žena denne čeliť, kvôli jeho bývalému vzťahu.

Musel sa k tomu vyjadriť aj verejne a napísal, že je extrémne ťažké dívať sa na to, ako niekto šikanuje osobu, ktorú miluje. V žiadnom prípade si však nenechá vziať radosť a myslí na to, aký úbohy a smutný život musí mať tá žena, ktorá chce, aby sa rovnako zle cítili aj ostatní.

Väčšinou zostanem ticho a tieto veci neuznávam, pretože potrebujem chrániť seba a svoje mentálne zdravie. Skutočne sa to však dostalo do takej miery hnevu a nenávisti, ktorá je až šokujúco nezdravá a smutná. Nikdy by som si nepriala, aby sa s niekým takto zachádzalo a nikdy nebudem tolerovať tento druh nenávistného správania.“ vyjadrila sa samotná Hailey.

Ďalej dodala: „Chcem iba podporovať a povzbudzovať ďalšie ženy v tomto priemysle a neprajem im nič iné ako lásku a úspech a želám, aby tak urobili aj všetci moji sledovatelia !! Prajem mladej žene v tomto videu všetko dobré, dúfam, že v tomto živote nájde lásku, pokoj a šťastie!

 

Zdroj: eonline.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News