instagram.com/sophielouisesdiary instagram.com/laurajadestone instagram.com/kateehutchins

K tomu, aby si pôsobila dokonalo a zvodne nepotrebuješ len obtiahnuté šaty alebo kožené nohavice. Aj s veľkým sakom môžeš docieliť to, že sa staneš femme fatale a nezabudnuteľnou kráskou. Stačí len zvoliť to správne, doplniť o veci, v ktorých sa cítiš sebavedomo a uvidíš, že aj oversize kúsky môžu vyzerať štýlovo a žensky.

Oversize sako už nie je len pre ženy pracujúce v kanceláriách či v bankách. Dnes je tento trend pre každú jednu z nás. Aj napriek svojmu rovnému a neforemnému strihu, kvôli ktorému pôsobí trochu fádne, pozdvihne každý outfit na inú úroveň a ty budeš trendy a v teple aj počas chladných večerov pri drinku.

Práve pri XXL veciach nezáleží na postave, na výške a ani preferenciách. Oversize sako sadne každej jednej z nás, ak ho nakombinuje so správnymi kúskami. Tu sú tri tipy, z ktorých si jednoducho stačí vybrať a zažiariť. Ktorý ťa najviac inšpiroval?

1. Biele počas dňa, čierne na večer

Ako sa hovorí, čierna zoštíhľuje a pri XXL saku to platí dvojnásobne. Zakryje všetky nedostatky a doplní dokonalo outfit do elegantnosti. Na nočné posedenie na terase alebo poriadnu diskotéku sa hodí ako uliate. Ak ho doplníš krátkymi šatami, tak tvoje nohy budú vyzerať priam neodolateľne. Biele prevedenie ti zasa dodá ladnosť a jemnosť. Voliť by si ho mala na neformálny obed alebo kávu počas dňa.

2. Pastelové farby

Tento rok sú pastelové farby veľkým hitom. Svetlo-zelené, žltá, ale najmä fialová alebo sivá. Jemné farby spôsobia, že aj napriek tvojim výrazným vlasom, očiam alebo celkovému dojmu, budeš pôsobiť romanticky a dokonalo.

3. Vyraz dych

Keď potrebuješ zaujať, oživiť fádny štýl, nerozmýšľaj a siahni po výraznom saku, ktoré bude svietiť na niekoľko metrov dopredu. Budeš tak nezabudnuteľná, štýlová a ešte aj elegantná zároveň. Práve sako pôsobí na prvý pohľad strašne kancelársky, ale vo výraznej farbe, bude skôr trendy a aj s bielym tričkom a bielymi nohavicami budeš tvoj outfit hodný stránok módnych magazínov.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista