Instagram/queen.plackova

Prežíva jedno z najkrajších období v živote ženy, no budúcnosť je stále nejasná. Kráľovná slovenského Instagramu, podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková, sa len pred pár dňami pochválila fanúšikom s radostnou novinkou. S manželom Reném sa im splnil sen a čoskoro sa z nich stanú rodiča. Podľa portálu Nový čas môže práve bábätko zamiešať kartami v prípade ich obvinenia.

Aj keď 30-ročnej Zuzane mnohí ľudia závidia nadobudnuté peniaze, luxusný dom, autá, dovolenky či oblečenie, predsa len je tu časť života, ktorú by si s ňou nechcel vymeniť nik. Len pred pár mesiacmi Slovenskom otriasla správa o tom, že práve Zuzana s Reném majú byť členmi zločineckej skupiny, pričom im stále hrozí odňatie slobody.

Po pár dňoch v policajnej cele boli pustení na slobodu, no obvinenia sa stále nezbavili. Na dlhší čas odleteli na dovolenku do Mexika, aby si oddýchli a práve z tejto dovolenky si priniesli aj krásnu novinku.

Zuzana zdieľala na svojom instagramovom profile dojemné video, ktoré zachytáva to, ako v slnečnom Mexiku prišla na to, že je tehotná. Keďže viackrát spomínala, že po 30-tke túži už iba po bábätku, z jej tehotenstva sa tešia aj mnohí jej fanúšikovia.

Lenže, našli sa aj takí, ktorých zaujímalo len jediné – ako by tehotenstvo ovplyvnilo možný trest, ktorý sa počíta na 15 až 20 rokov väzenia?

Jednou z možností je oddialenie trestu na jeden rok. „Za predpokladu, že by bola pani Plačková právoplatne odsúdená na nepodmienečný trest odňatia slobody a musela by nastúpiť do výkonu trestu, mohla by požiadať o odklad,“ vysvetlil Novému času právnik Róbert Bános. Ak by jej hrozil trest kratší ako 10 rokov, druhou možnosťou by bolo aj domáce väzenie.

Pravdou ostáva len to, že Zuzana aj René zatiaľ neboli uznaní vinnými.

Týmto videom oznámila svetu svoje tehotenstvo kráľovná slovenského Instagramu

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News