Influencerka Tatiana Žideková momentálne prežíva svoju najhoršiu nočnú moru, ktorá môže postihnúť známe osobnosti živiace sa sociálnymi sieťami. Počas víkendu bol jej instagramový profil s viac ako 200-tisíc fanúšikmi zablokovaný, pričom nepozná ani dôvod, prečo sa tak stalo.

Fanúšikom sa najskôr prihovárala prostredníctvom účtu jej partnera Michala, no napokon sa rozhodla situáciu riešiť inak. Keďže nikto nevie, ako dlho bude jej zablokovanie trvať, Tatiana sa rozhodla založiť si nový účet, aby mohla ľuďom aj naďalej zdieľať veci zo svojho života.

Ak chceš obľúbenú fitnessku a influencerku aj naďalej sledovať, stačí, ak jej dáš follow na novom profile. V príbehoch sa novým sledovateľom rovno aj prihovorila a prezradila, že keď jej starý profil vrátia, bude fungovať opäť na ňom. Môže to však trvať dni alebo aj týždne.

Čo sa týka dôvodu zablokovania, ten nepozná. Myslí si však, že niekomu prekážala a nahlasovali jej príspevky, kvôli čomu musel aj Instagram vyvodiť nejaké dôsledky. Tatiana sa prihovorila fanúšikom aj v prvom príspevku na novom profile.

„Vítam vás na mojom novom účte (dúfam, že je iba dočasný). Keďže vrátenie účtu že vraj netrvá pár hodín a ja by som chcela s vami naďalej zdieľať môj život ako doteraz, vytvorila som si tento účet … ĎAKUJEM každému jednému z vás, ktorý mi dá FOLLOW aj na tomto účte, a druhé veľké ĎAKUJEM patrí ľuďom, ktorí mi pomôžu dať túto info do sveta a prezdieľajú vo svojich story, že mám nový účet, pretože ten môj starý bol zablokovaný.

Verím, že ste ma natoľko radi sledovali, že tento malý problémik zvládneme spolu ľavou-zadnou a že vás aj pomocou nového účtu budem môcť naďalej inšpirovať, či už k zdravému životnému štýlu, cvičeniu, rodine, pozitívnemu naladeniu alebo proste k hocičomu, k čomu vás môj zablokovaný účet inšpiroval a motivoval,“ napísala Tatiana v príspevku na novom profile, čím sa zároveň prihovorila aj svojim verným fanúšikom, ktorí si k nej našli cestu aj takýmto spôsobom.

Ak si Tatianu sledovala rada pre jej pozitívnu energiu, inšpiráciu na cvičenie alebo štýlové outfity, môžeš tak robiť aj naďalej. Každý verí v to, že jej profil obnovia a dostane naspäť tisícky fotiek, ktoré jej Instagram zdobili. Podobnú situáciu prežíva aj speváčka Sima, no jej profil nebol úplne zablokovaný, iba dostal určité obmedzenia.

Zdroj: Instagram/tatiana.zidekova_official

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.