Vojna influenceriek pokračuje
Instagram/llnezz, Instagram/biankarumanova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vojna influenceriek ešte ani zďaleka neskončila! Hoci na Instagrame Luly (Almaksus) Gachulincovej a Bianky Rumanovej to už utíchlo, stále sa nájdu ľudia, ktorí budú rýpať do osieho hniezda. Najprv to bola ďalšia kráska, Bibi Pospiech, no teraz to vo veľkom riešilo rádio Európa 2. Samuel Procházka a Oliver Oswald si z preberanej kauzy poriadne vystrelili. Z tohto videa pukneš smiechom.

Ak si nepamätáš, o čo išlo medzi Lulou a Biankou, v krátkosti ti túto kauzu zrekapitulujeme. Kauza menom snubák. Bianka totiž zverejnila na svojom instagramovom profile časť súkromnej konverzácie s kamarátkou, v ktorej rozoberali zásnubné prstene. Čo odznelo, si môžeš prečítať nižšie.

Takto to celé začalo

Screen z Instagramu Bianky
zdroj: Instagram/biankarumanova

Bývalá farmárka tak pochopila, že vo svojom príbehu narážala práve na Lauru z Love Islandu, a teda aj na ňu, pretože aj ona dostala takýto dôkaz lásky.

O pár dní sa „vojna influenceriek“ rozšírila o ďalšieho člena. Bianka si vymieňala názory s Bibi Pospiechovou. Išlo však o niečo iné. Vraj si kupovala publicitu a folowerov.

Vystrelili si z nich

Do tejto „bitky“ sa zapojili moderátori z rádia Európa 2. Sketch Bros – Oliver Oswald a Samuel Procházka si robia srandu z ľudí prostredníctvom telefonátov. Tentokrát si vystrelili z Bianky a jej priateľa Filipa Jovanoviča.

Oliver sa hral na advokáta, ktorý vystupoval v mene Luly a snažil sa oddychujúci párik dohnať do úzkych. Jeho vynaliezavosť je obdivuhodná a Filipa a Bianku poriadne naštval. Dokonca mu telefón zložili, a keď im opakovane volal, nezdvíhali. Bianka ale stihla na túto tému opäť povedať, že to nemalo byť myslené na Lulu. Všetko však napokon skončilo dobre a všetci sa poriadne zasmiali. Presvedč sa o tom sama.

Pozri si toto video a pukneš od smiechu

Zdroj: Instagram/graciosooo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News