Influencerka Lula

Exfarmárka a influencerka Lula Almaksus, za slobodna Gachulincová, sa objavila v šou Europy 2. Tú už môžeš vidieť aj na YouTube. Samuel, Oliver a Láďo ju vyspovedali v relácii Tri prasiatka, kde sympatická brunetka vysvetlila, ako to chodí na známej stránke pre dospelých. A veru, že v niektorých ohľadoch to nie je med lízať. 

Nebolo to tak dávno, kedy bola influencerka Lula terčom žartu Olivera Oswalda a Samuela Procházku v šou Sketch Bros. Stalo sa to v lete, keď práve prebiehala „vojna influenceriek“ medzi exfarmárkou a Biankou Rumanovou. Teraz je už ale našťastie všetko v poriadku a baby sa dokonca už niekoľkokrát stretli. A vyzerá to tak, že sú opäť kamošky.

Lula a Bianka
zdroj: Instagram/llnzz, Instagram/biankarumanova

Influencerka Lula na stránke pre dospelých

Možno si sa už zamýšľala, ako to chodí na stránke pre dospelých s iniciálkami OF, ktorá v súčasnosti prežíva veľkú slávu. A možno si ani len netušila, že sa na ňu dala aj Lucia Almaksus, ktorú si môžeš pamätať z reality šou Farma. Ona tam však nezarába na nahých fotkách.

„Ja som si založila OF a išla som do toho s tým, že chcem pridávať kontent, ktorý obyčajne nepridávam na inej sociálnej sieti a chcem na tom zarábať peniaze.“ povedala Lula na začiatok v relácii Tri prasiatka a doplnila, že ľudia sú schopní platiť aj za takéto fotky a videá, aj keď nejde o obsah v plavkách.

Influencerka Lula
zdroj: Instagram/llnzz

Lula ale priznala aj to, že ju sledujú väčšinou ženy, no muži očakávajú, že sa zlomí. Píšu jej s tým, že jej zaplatia extra naviac aspoň za jednu fotku. Jeden zo sledovateľov jej dokonca poslal trikrát po 80 eur len pre to, že ho to vraj vzrušovalo. Samozrejme, žiadna obnažená fotka za to nebola.

Za čo si jej fanúšikovia platia?

A čo je špeciálny obsah, ktorý Lula pridáva na stránku pre dospelých a ktorý si môžeš predplatiť aj ty? „Musím povedať, že cvičenie je kontroverzná téma na Instagrame, lebo každý to robí inak. Tak som sa rozhodla, že to budem pridávať na svoj OF. Druhá vec, ktorú pridávam, sú to moje beauty triky. A sú to moje tajné recepty, ktoré ja považujem za veľmi dobré a nechcem ich pridávať do éteru pre 155-tisíc ľudí,“ priznala influencerka.

Lucia Almaksus
zdroj: Instagram/llnzz

Vedela si o tom, že Lula je prvá na Slovensku, ktorá mala takýto nápad? „Potom, ako som to ja oznámila a zožala si vlnu kritiky od všetkých ľudí, ktorí to odo mňa nečakali aj po vysvetlení. Takže už viem, že moje kolegynky to robia. Potom, čo som im ten chodníček trošku ukázala, že dá sa pridať aj fotka, ktorá nie je e*otická a popritom na tom zarobiť,“ doplnila a priznala, že už bola kritizovaná aj za holé brucho.

Influencerka Lula vo videu aj sama priznala, že je bombardovaná kritikou z každej strany. Ona sa s tým ale úspešne pasuje, čo musíš uznať aj ty. Viac sa ale zo zákulisia Instagramu, OF a jej vlastného života 27-ročnej exfarmárky môžeš dozvedieť vo videu Europy 2, ktorú nájdeš po kliknutí SEM.

Zdroj: YouTube/Rádio Europa 2

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News