Mama na prenájom

Vráti sa do seriálu Mama na prenájom obávaná postava, na ktorú diváci nemajú príliš príjemné spomienky? Čosi mohla naznačiť Maca Zábranská prostredníctvom stories na svojom Instagrame.

Nielen v Dunaji, ale aj v seriáli Mama na prenájom sa neustále objavujú nové tváre. Prednedávnom si tam mohla zahliadnuť Ervína z dobovej snímky či známu influencerku. Pravidelne sa tam teraz ukazuje aj Kristína Sisková, ktorá si zase zahrala hlavnú postavu v seriáli Zrada. Okrem nich sa tam prednedávnom tiež ukázala súťažiaca z prvej série šou Ruža pre nevestu.

Do deja celkom rázne zasiahol aj Richard Autner, ktorý v seriáli Mama na prenájom hrá manipulatívneho Oskara. Ide o priateľa Lucie – biologickej maminy Hanky – ktorý ju dokonca presvedčil, aby spolu s jej dcérou odišli na Ibizu bez toho, aby to niekomu oznámili. Aktuálne sa tam teda rieši únos dieťaťa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Práve Maca Zábranská, ktorá v seriáli hrá Naďu – nevlastnú mamu Hanky a manželku pôrodníka Martina Tomana – pred pár hodinami na Instagrame zverejnila video, v ktorom vidno jednu z postáv, ktorá si v seriáli Mama na prenájom zahrala ešte skôr. Ak si však jeho pravidelnou diváčkou, na tohto človeka nemáš príjemné spomienky.

Vráti sa do seriálu Mama na prenájom táto obávaná postava?

Podľa Macinho záberu zo zákulisia a popisu to vyzerá tak, že sa do deja vráti Tomáškov otec, ktorý mu ubližoval. Podával mu tabletky, aby sa mu v krvi zvýšila hladina sodíka. Lekárka Simona na to prišla a povedala to riaditeľke, ktorá na neho zavolala policajtov.

Malého Tomáška následne sociálka zverila do opatery jeho starej mamy, no zakrátko zomrela. Rozkošný chlapček tak musel ísť do detského domova.

Tomáško sa akosi spoznal s Naďou, Martinom a Hankou. Stali sa z nich veľkí kamaráti a manželom Tomanovcom napadlo, že by si ho mohli adoptovať. Keďže však jeho otec aktuálne je v opatere lekárov, jeho psychický stav by sa mohol zlepšiť a on by sa po Tomáška vrátil, neriskovali to.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Tak čo myslíš? Zoberú si Tomanovci Tomáška aspoň do pestúnskej starostlivosti a jeho otec sa do deja vráti takým spôsobom, že ho rodine vezme?

Zdroj: Instagram/macazabranska

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News