Seriál Zrada a Mama na prenájom

Podľa informácií portálu Mediaboom sa seriál Zrada blíži do veľkého finále. Nahradiť ho potom má ďalšia obľúbená snímka, čo už naznačila aj samotná Televízia Markíza na svojich sociálnych sieťach. Jedna z hlavných postáv zo Zrady však bude pokračovať v Mame na prenájom. O svojej role čosi prezradila vo videu na Instagrame

Seriál Zrada sa blíži do finále

Seriál Zrada si už prvou časťou získal zástup fanúšikov. Ide o príbeh rozpadajúceho sa vzťahu dvoch manželov kvôli nevere. Prednedávnom sa však dočkal poriadnej kritiky od fanúšikov, ktorí si myslia, že to tvorcovia s nenávisťou exmanželov v seriáli prehnali. Podľa niektorých tam bolo veľa nereálnych scén, no iní dej pochválili a uznali, že je to presné odzrkadlenie dnešných vzťahov.

Každopádne, už od začiatku bolo avizované, že to nebude dlhý seriál a pomaly ale isto sa naozaj blížime k záverečnej časti. Ak si predplatiteľkou platformy Voyo, finálnu časť uvidíš v predstihu už dnes večer. Ak si seriál Zrada rada vychutnávaš v telke, Markíza ju odvysiela budúci týždeň.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Naznačuje to informácia od portálu Mediaboom. Už 22. apríla sa totiž má začať vysielať druhá séria ďalšieho obľúbeného seriálu Výnimočná Nikol. Potvrdila to aj samotná Televízia Markíza na svojom Instagrame. Zverejnila tam totiž ukážku a fanúšikovia v komentároch vyjadrili obrovskú radosť.

Koho uvidíme v Mame na prenájom?

Jedna z hlavných postáv seriálu Zrada však z našich televíznych obrazoviek nezmizne. Bude pokračovať v Mame na prenájom. Katka alias Kristína Sisková sa tam objaví ako medička Linda. A ak si pravidelnou diváčkou rodinného seriálu Mama na prenájom, zrejme si ju tam už zahliadla.

Keď pán primár Milan Staviarsky prednášal na univerzite, práve ona vyzerala tak, že ju prednáška zaujala azda najviac. Po hodine sa dokonca pri pôrodníkovi aj zastavila, aby ho pochválila. Milanko tak zrejme bude mať novú nápadníčku.

Kristína svoju postavu dokonca v krátkosti opísala vo videu, ktoré na Instagrame zverejnila Televízia Markíza. Na sebe má oblečenú lekársku rovnošatu nemocnice Kvetná, čo zrejme naznačuje, že tam bude aj pracovať. Nuž, uvidíme.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Zdroj: Mediaboom, Instagram/mamanaprenajom.markiza, Instagram/tvmarkizaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News