Mama na prenájom

Jeden z fanúšikovských profilov seriálu Mama na prenájom zaznamenal, že Martin Kličúch priznal, ako veľmi si rozumie so svojou hereckou kolegyňou. Spolu sa veľa smejú a vraj z nej ide super energia. Maca Zábranská toto video potom prezdieľala aj v stories na svojom Instagrame so srdiečkom. Vzniká nová láska alebo je to čisto len dobrý kamarátsky vzťah?

Ak rodinný seriál Mama na prenájom nesleduješ, možno si postrehla, že Maca Zábranská a Adam Bardy sú hlavnými hviezdami. Hrajú párik zamilovaných snúbencov a herečka už popísala aj intímnosti a bozky so známym fešákom pred kamerami. Sama však priznala, že medzi nimi ale ide výhradne o profesionálny vzťah.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Vzniká nám nová láska na pľaci seriálu Mama na prenájom?

Maca Zábranská si však perfektne rozumie aj s Martinom Klinčúchom, ktorý v seriáli hrá jej brata Juraja. A už podľa ich spoločných stories na Instagrame si mohla postrehnúť, že si osobnostne veľmi sadli a neustále sa spolu smejú.

To potvrdil aj samotný mladý herec v rozhovore pre Markízu, čo zaznamenal jeden z fanúšikovských profilov a na sociálnej sieti zverejnil zostrih spoločných záberov Martiny a Martina. Prezdieľať v stories na Instagrame to potom musela aj samotná Maca. Svojho hereckého kolegu tam označila a pridala srdiečko.

„Maca má neuveriteľnú energiu. Ona má vtip, s ňou trávim čas, či už pred kamerou alebo za kamerou. Je to niečo neuveriteľné. My sa stále smejeme,“ priznal nadšený herec na začiatku videa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa bardy_zabranska_fp (@bardy_zabranska_fp)

Tak čo myslíš, vzniká nám nový párik na pľaci seriálu Mama na prenájom? A čo myslíš, hodili by sa Martin a Maca k sebe aj ako pár?

Zdroj: Instagram/macazabranska

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News