Adam Bardy
Instagram/adambardy/mamanaprenajom.markiza

Adam Bardy je aktuálne hviezdou v seriáli Mama na prenájom, kde hrá hlavnú rolu – pôrodníka Martina. A hoci má doma manželku Bibiánu, na pľaci tvorí pár s Macou Zábranskou. Práve ona pre Plusku popísala, aké sú posteľné scény či bozky s idolom mladých Sloveniek.

Multitalentovaný 29-ročný fešák sa do povedomia divákov dostal vďaka účinkovaniu v úspešnom seriáli Pán profesor. Zatancoval si aj v tanečnej súťaži Let’s Dance a potom si zahral v seriáli Druhá šanca. Tam však musel skončiť kvôli tomu, že získal hlavnú rolu v seriáli Mama na prenájom, ktorý sa stal veľmi obľúbeným a ľahko nahradil Oteckov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vlado Kobielsky (@vladokobielsky)

Jeho seriálovou partnerkou sa tam stala Martina Zábranská, ktorá Let’s Dance moderovala. A hoci na pľaci sú partnermi, v realite majú vlastné rodiny. Adam Bardy má doma manželku Bibiánu a synčeka. Iba nedávno sa dostalo na povrch aj to, že Maca randí s o 27-rokov starším hereckým kolegom Jiřím Dvořákom, ktorý žije v Česku.

Adam Bardy počas intímnych scén

Herectvo, nielen v Mame na prenájom, so sebou prináša aj intímne chvíľky. Na bozky seriálového Martina a Nade už zareagovala aj Bibiána vtipným videom na Instagrame. Teraz sa k nim vyjadrila aj Martina Zábranská pre Plusku. Ako seriálovému páru im to vraj veľmi klape.

„V prvom rade je potrebné uvedomiť si, že s Adamom máme pracovný vzťah. Je pravda, že na pľaci sme zohratí, máme niekedy až identické zmýšľanie o postavách, deji a situáciách, sedíme si humorom aj ľudsky, ale akýkoľvek spoločne strávený čas sa končí poslednou klapkou,“ povedala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Aké sú intímne scény s Adamom pre Macu?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News