Adam Bardy

Fešný herec Adam Bardy mal doma obrovský problém. Jeho manželka Bibiána ho videla bozkávať sa s inou ženou a takúto reakciu teda určite nečakal. Dokonca ju zverejnil na svojom instagramovom profile.

28-ročný Adam sa do povedomia divákov dostal vďaka účinkovaniu v úspešnom seriáli Pán profesor. Ešte viac sa preslávil v tanečnej súťaži Let´s Dance a potom získal úlohu aj v seriáli z nemocničného prostredia – Druhá šanca. Tam, žiaľ, musel skončiť, keďže sa dostal k lákavejšej ponuke. V súčasnosti totiž hrá hlavnú postavu v novom seriáli Mama na prenájom.

Mama na prenájom
zdroj: Instagram/adambardy

Adam Bardy mal doma prúser

Model a bývalý vojak v novom seriáli opäť hrá lekára, konkrétne pôrodníka a slobodného otca, ktorý svojej dcére Hanke prenajal opatrovateľku Naďu. Tá hrá jej mamu.

Herectvo so sebou prináša aj intímne chvíľky a v posledných odvysielaných častiach Adam musel svoju hereckú kolegyňu Martinu Zábranskú vášnivo pobozkať. Lenže doma má krásnu manželku, ktorá si túto scénu pozrela a jej žiarlivá reakcia svedčí za všetko.

Vo videu na Instagrame svojho manžela ihneď vyhodila z domu, pričom Adam nechápal, čo sa stalo.

Podľa všetkého, Adam netušil, čo na neho Bibiána chystá po príchode domov z natáčania. Alebo to podľa teba iba tak dobre celé zahral? Samozrejme však, že išlo iba o vydarený žart a Bardyho manželka by sa taktiež hravo uživila ako herečka. Ide jej to bravúrne, však?

Zdroj: Instagram/adambardy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News