Adam Bardy

Zdá sa, že jeho herecká kariéra mieri ku hviezdam! Slovenský model, bývalý profesionálny vojak a dnes už najmä tvár televízie Markíza, Adam Bardy, dostal ponuku, ktorá sa neodmieta. Mediaboom prišiel s informáciou, ktorá vysvetľuje, prečo jeho posledná úloha skončila tak rýchlo. 

28-ročný Adam sa môže tešiť veľkému záujmu. V roku 2014 získal titul „Najkrajší Slovák“ a popri práci vo vojsku sa mu rozbehla aj modelingová kariéra. Šancu neskôr dostal v seriáli Pán profesor, kde dokázal, že talent má evidentne aj na herectvo. Tento rok si ho diváci obľúbili najmä vďaka súťaži Let’s Dance a stále vysielanému seriálu Druhá šanca.

Druhá šanca
zdroj: Instagram/adambardy

Adam Bardy sa zo seriálu vytratil

V seriáli z nemocničného prostredia zažiaril ako mladý lekár Šimon, ktorý bol jednoducho očarujúci a mal srdce na správnom mieste. Mnohých fanúšikov tak prekvapilo, keď jeho postava v druhej sérii zomrela. Adam sa už teda aktívne na obrazovkách neukazuje. Vyzerá to však tak, že len dočasne. Sympatický herec mal totiž kývnuť na lukratívnu ponuku.

Podľa informácií TV Markíza už pracuje na novom dennom seriáli, ktorý bude adaptáciou tureckej telenovely. Prilákať tak chce divákov, ktorí milovali Oteckov či iné romantické programy. „Moja sladká lož“ bude príbehom o otcovi, ktorý sa sám stará o dcérku. A práve túto hlavnú úlohu mal podľa všetkého dostať práve Adam Bardy.

Adam je oteckom aj v skutočnosti, s manželkou Bibi sa tešia zo synčeka Alana. Aj ty sa už nevieš dočkať, kedy ho opäť uvidíš v televízii?

Adam Bardy s rodinou
zdroj: Instagram/adambardy

Zdroj: mediaboom.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News