Instagram/tvmarkizaofficial/adambardy

Chce ho mať manželka pod dohľadom? Fešák Adam Bardy sa už Slovensku predviedol nie len ako dobrý herec, ale zdá sa, že sa z neho vykľuje aj tanečník. Aktuálne je totiž jednou z celebrít, ktoré súťažia v šou Let’s Dance. 27-ročný vojak z povolania, herec i model v jednom, má po boku krásnu profesionálnu tanečnicu. Má tak jeho manželka Bibi dôvod na žiarlivosť?

Adam a Bibi tvoria pár už roky a minulé leto oznámili, že čakajú bábätko. Kým sa im dieťatko narodilo, dvojica sa stihla zosobášiť. Svoje áno si povedali v septembri, a nevesta bola aj s rastúcim bruškom dokonalá. Niet sa čomu čudovať, keďže aj ona sa venuje modelingu.

V októbri sa už obaja tešili z narodenia ich synčeka, ktorý dostal meno Alan. Chlapček chodí dokonca spolu s mamičkou na tréningy svojho otca.

Dôvod na žiarlivosť by si tu hľadala márne, ide len o to, aby spoločne trávili čas a podporili Adama. Malého Alana si veľmi obľúbila aj jeho tanečná partnerka, Dominika Rošková, ktorá si s niekoľkomesačným bábätkom na rukách zatancovala aj vtedy, keď si manželia vyskúšali choreografiu na šou zatancovať spoločne. Ich rozkošné video si ľudia zamilovali.

Rodina je pre Adama a Bibi na prvom mieste

Dominika si malého Alana zamilovala

Po Pánovi profesorovi hviezdi Adam aktuálne aj v seriáli Druhá šanca

Zdroj: Instagram/bibianabardy

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News