Dunaj, k vašim službám

Ďalší celebritný rozchod v našom šoubiznise. Tentokrát smútia diváci obľúbeného seriálu Dunaj, k vašim službám. Dvaja herci sa totiž v realite rozišli. S touto informáciou prišiel portál Šarm a exkluzívne pre Markízu to potvrdil aj samotný fešák, ktorý teraz pôsobí v Let’s Dance.

Takmer presne pred rokom sme sa dozvedeli, že herci Jakub Jablonský a Kristína Spáčová spolu randia. V tej dobe ešte spolu hrali aj v seriáli Dunaj, k vašim službám.

On doteraz patrí medzi hlavné postavy a hrá tam Dávida. Ona tam hrala klaviristku Martu Grúberovú, ktorá oslepla potom, čo skočila z balkóna obchodného domu Dunaj. Anton Holubec ju totiž zn*silnil, kvôli čomu chcela skoncovať so svojím životom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Krásna herečka však teraz hrá lekárku Simonu v ďalšom populárnom seriáli Mama na prenájom, ktorý vysiela Televízia Markíza.

Jakub aktuálne, okrem Dunaja, pôsobí aj v tanečnej šou Let’s Dance 9. Tam hneď v prvom kole svojím talentom ohúril nielen porotu, ale rovno celé Slovensko. Diváci v ňom už vidia adepta na víťazstvo.

Herci zo seriálu Dunaj, k vašim službám sa rozišli

Hoci musíš uznať, že Kristína a Jakub spolu vyzerali šťastne a zdalo sa, že si naozaj sadli po všetkých stránkach, ich vzťah sa po šiestich rokoch skončil. S touto informáciou prišiel portál Šarm. „Som slobodný človek, nie som zadaný,“ priznal herec.

Túto správu potvrdil aj pre Markízu. „Je pravda, že s Kristínkou sa naše cesty po rokoch rozišli. Je to výsledok rozhovorov a ľudských rozdielov a potrieb. Každý sme sa vybrali ďalej svojou cestou bez hádok. Rozchod nesúvisí s aktuálne prebiehajúcou šou Let‘s Dance. Dôvody sú osobné a rád by som si zachoval priestor na súkromie v tejto téme,“ uviedol Jakub.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Zdroj: Šarm, Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News