Let's Dance

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Práve včera večer sme boli svedkami prvého kola deviatej série obľúbenej tanečnej šou Let’s Dance. Zdá sa však, že fanúšikovia sa s tým, čo videli v telke, akosi nestotožnili. Nezabudli to skritizovať v komentároch na Instagrame pod poslednými príspevkami Markízy. Čo sa divákom nepáčilo tentokrát?

Zrejme ti neuniklo, že práve včera sa začala vysielať ďalšia séria obľúbenej tanečnej šou Let’s Dance. Všetci sme mali veľké očakávania od výkonov známych tvárí nášho šoubiznisu, no perfektne sa predviedli aj noví profesionálni tanečníci.

Šou Let’s Dace 9 sa dočkala dávky kritiky

Asi väčšina divákov sa ale najviac tešila na známeho argentínskeho herca Facunda Aranu z populárnych telenoviel, ktorý si v prvom kole sadol na porotcovskú stoličku. Fanúšikom však hodnotenie všetkých porotcov v prvej časti Let’s Dance 9 akosi neulahodilo a nezabudli skritizovať ani výkony niektorých súťažiacich či moderátora Viktora Vinczeho.

„Trápne … Zhodou okolností tancuje najpomalší tanec Waltz, všetci tlieskajú … Bodov dostanú viac ako Juraj Loj. Akože trápne totálne, celá porota,“ zhodnotil divák výkon legendárnej herečky Hanky Gregorovej a jej tanečného partnera.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

„Dnes som sa viac už asi ani hanbiť nemohla. To, čo dnes predvádzali porotcovia, bola jedna veľká hanba. To, čo oni robili, už nebola sranda ale urážanie. Jediný, ktorý pekne povedal, bol Facundo. Ostatní, no hrôza. Takisto aj moderátori. Už je trápne, ako si stále robia srandu z ľudí. Mali by vymeniť porotcov, aj moderátorov,“ myslí si fanúšička.

„Myslím, že tam nemá pani Gregorová už čo robiť. Keby sa porotcovia dobre pozerali, resp. chceli vidieť všetky chyby, ktoré urobila a ak by sa nepozerali na jej vek, tak by dostala najmenej bodov. Uvidíme, ako sa bude porota pozerať na jej výkony ďalej,“ zhodnotila ďalšia diváčka.

„Mám veľmi rada tento program, ale tiež som sklamaná. Nie zo súťažiacich, boli super, ale z poroty. Vincze trápny, vôbec to nebolo smiešne, tie jeho urážky. Chýba tam Pyco, jemu to sedelo. Porota 0 bodov, Facundo super, Adelka hodnotí ako 10-násobná majsterka v tanci,“ píše sa v jednom z komentárov.

„Do ďalšieho ročníka Let’s Dance treba rozhodne zmeniť trápneho moderátora Vinczíka a ešte trápnejšieho ,porotcu‘ Ďurovčíka, lebo drísty týchto dvoch trapákov sú doslova nepočúvateľné … “ skritizoval divák pod príspevkom Markízy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Iní fanúšikovia pod sériou fotiek z tanečného čísla Hanky Gregorovej však nešetria chválou. Herečku obdivujú za to, že sa na to dala a vzhľadom na jej vek tancovala obdivuhodne. Vzdali jej za to obrovský hold.

Čo si o tom myslíš ty?

Zdroj: Instagram/letsdance.markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News