Let's Dance

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Neuveriteľné, kto bude sedieť v porote obľúbenej tanečnej šou Let’s Dance. Okrem Adely Vinczeovej, Jána Ďurovčíka a Tatiany Drexler to bude aj veľká hviezda telenoviel a lámač ženských sŕdc. Televízia Markíza na Instagrame zverejnila túto informáciu práve pred niekoľkými minútami a fanúšičky šalejú.

Okrem Ruže pre nevestu 2, sa o pár dní začne vysielať aj deviata séria tanečnej súťaže Let’s Dance. Televízia Markíza už na začiatku januára začala odhaľovať prvé celebritné mená, ktoré si tam zasúťažia. Môžeme sa tešiť na hercov z obľúbeného seriálu Dunaj, k vašim službám, no prekvapením možno bude aj šéfkuchár a známy kritik Martin Novák či moderátor Ján Tribula.

Ženské publikum sa pred televíznymi obrazovkami bude kochať krásnymi vysekanými telami fešných Slovákov. Tešiť sa ale môžeme aj na známeho lámača ženských sŕdc z telenoviel. Nie, do Let’s Dance sa nevráti Mario Cimarro, ktorý tam už súťažil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Neuveríš, kto bude hodnotiť výkony tanečných párov v Let’s Dance

Na porotcovskú stoličku si okrem Adely Vinczeovej, Jána Ďurovčíka a Tatiany Drexler sadne zahraničná herecká hviezda Facundo Arana, ktorý si zahral po boku Natalie Oreiro v seriáloch Divoký anjel či Rany z lásky.

Televízia Markíza túto úžasnú správu zverejnila na svojom Instagrame práve pred niekoľkými minútami.

„Hviezda najobľúbenejšej telenovely prichádza na Slovensko. Do porotcovského kresla si už túto nedeľu sadne svetoznámy a populárny herec Facundo Arana, idol ženských sŕdc, ktorý bude hodnotiť výkony našich tanečných párov. Charizmatického herca veľmi dobre poznáme zo seriálov Divoký anjel či aktuálne vysielaného seriálu TV Doma, Rany z lásky,“ znie popis pod príspevkom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Fanúšičky v komentároch pod týmto záberom šalejú a hercovi posielajú srdiečka. Ozvali sa dokonca aj známe tváre nášho šoubiznisu. Teší sa Ivana Gáborík či Twiinska Daniela Nízlová a mnoho ďalších.

Zdroj: Instagram/letsdance.markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News