Instagram/dominikamirgovaofficial

Minulý týždeň speváčka Dominika Mirgová prezradila fanúšikom, prečo nie je v šou Let’s Dance, kde by ju mnohí radi videli. Nielen, že je na Slovensku známou tvárou, ale k tancu má veľmi blízko, preto by bola vhodnou adeptkou, ktorá by zapadla medzi súťažiacich. Ako informovala Pluska, jej vyjadrenie neostalo bez povšimnutia a neznámy zdroj z televízie poslal Dominike nepríjemný odkaz.

Nedávno sa na Instagrame 30-ročnej speváčky objavila otázka, prečo neúčinkuje v tanečnej šou, kde sa objavili aj mená, ktoré napríklad nemajú za sebou takú kariéru či dosah na sociálnej sieti ako má ona. Pri odpovedi Mirgová otvorene zdieľala svoje myšlienky a pocity, ktoré ju v súvislosti s televíziou už dlhšie hnevali.

„Asi preto, že som skončila druhá v SuperStar a všetky povinnosti som musela namiesto Vierky niesť na chrbte ja a za všetko si aj zaplatiť. Nikdy mi nič nebolo ponúknuté v rámci TV médií, myslím niečo väčšie. Ako sa v našej brandži hovorí, niečo pre tých áčkových. Je mi z toho na grc,“ vyjadrila sa bez okolkov. Zároveň dodala, že jej manažérke malo byť prisľúbené, že by to túto sezónu mohlo vyjsť a Dominike by sa tak splnil sen o účinkovaní v Let’s Dance.

Následne vyšlo najavo, že prednosť dali inej speváčke – mladej SIME, ktorá však ponuku odmietla. „Myslím si, že je oveľa viac ľudí u nás, ktorým by sa účasť v Let’s Dance hodila a aj by si ju užili,“ dodala k svojej odpovedi, pri ktorej priznala, že do takejto šou nepatrí a bolo by to v rozpore s jej životným presvedčením.

Zdroj z televízie Markíza sa pre Plusku vyjadril na túto tému a Dominike venoval jasný odkaz.

„Ak sa Dominika túži dostať do áčkovej ligy, tak svojím ponižujúcim vyplakávaním, útočiacim na najsilnejšie médium v krajine, sa od svojho sna na míle vzdialila. Trpké precitnutie ešte len príde… Medzi pomyselné áčka sa jednoducho dostanete, okrem tvrdej práce treba mať aj niečo navyše, taký pomyselný X faktor, a ten nemajú zďaleka všetci tvrdo pracujúci umelci, čo však je úplne v poriadku, nemôžu byť všetci áčka. A mnohí si to uvedomujú, veď predsa byť kvalitným umelcom v inej pomyselnej kategórii – čo je na tom zlé?“ vyjadril sa Pluske anonym. Ako príklad uviedol sestry Veroniku a Danielu Nízlové.

Také Twiinsky vedia, že nikdy nebudú áčka a nevyplakávajú po sociálnych sieťach. Sú rady a vďačné za každú príležitosť, nie sú arogantné, nafučané, sú vždy milé a priateľské. A vedia, kde je ich miesto v slovenskom šoubiznise. Takisto Sima – netají sa tým, že televízia nie je pre ňu a aj bez televízie je pre svojich fanúšikov kráľovná. Samozrejme, s televíziou by mohla dosiahnuť ešte viac, ale ona si ide svojou cestou a je spokojná.” 

V závere dodal aj informáciu, že o Dominike produkcia šou vôbec neuvažovala tak, ako to bolo na jej sociálnej sieti spomenuté. „S kýmkoľvek manažérka hovorila, mala by si zaktualizovať svoj zoznam kontaktov.“

Zdroj: pluska.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News