Mario Cimarro V Lets's Dance

Na Slovensku v nedeľu večer odštartovala tanečná horúčka! Diváci sa dočkali novej série šou Let’s Dance na Markíze. Ťahákom večera mal byť svetoznámy herec Mario Cimarro, ktorý vystúpil na samotný záver. Mnohí však ostali z jeho tanca prekvapení a na Instagrame vo veľkom reagovali. Nový čas prišiel s vyjadrením odborníka, ktorý ozrejmil, ako je to s koňom, ktorý patril k jeho veľkolepému úvodu. 

Už pred niekoľkými týždňami odhalila televízia mená celebrít, ktoré budú tento rok súťažiť o titul kráľa či kráľovnej parketu. K slovenským osobnostiam sa pridal aj 51-ročný kubánsky herec, ktorého svet pozná ako Juana z telenovely Skrytá vášeň. Ten tancuje po boku Vandy Polákovej, ktorá v minulej sérii šou s Jánom Koleníkom aj vyhrala. I tentokrát to mal byť zlatý klinec večera.

Ich vystúpenie sa začalo naozaj veľkolepo – Mario totiž prišiel na parket na koni, pričom v pozadí hrala hudba zo známej telenovely a k scénke na pódiu sa pridal aj samotný Koleník.

Mario Cimarro a Vanda Poláková
zdroj: Instagram/letsdance.markiza

Mario Cimarro fanúšikov prekvapil

Aj keď mnohí predpokladali, že jeho výkon bude podobný práve Koleníkovmu, mýlili sa. „Od niekoho, kto je z Kuby, som čakala viac, taký ten oheň v žilách,“ vyjadrila sa fanúšička na Instagrame.

„Prišiel, prešiel sa, nezatancoval. Najslabšie, aj keď možno najdrahšie vystúpenie večera,“ aj takto znie jeden z komentárov. „Toto bolo veľmi slabučké. Nečakala som nič extra, ale toto ma sklamalo,“ ozvala sa ďalšia diváčka.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News