Let's Dance semifinále

Tak toto sme v semifinále Let’s Dance – počas 8 ročníkov – ešte nezažili. Včera večer sa tam odohralo viacero zaujímavých vecí. No už tradične musel šou opustiť jeden z párov, a to pred bránami finále. Čo na vypadnutú tanečnú dvojicu hovoria fanúšikovia pod príspevkami na Instagrame obľúbenej súťaže? Prekvapenia nás ale čakali aj v hľadisku či rovno u divákov doma.

Včera večer sme boli svedkami 9., semifinálového, kola šou Let’s Dance. Celebritní súťažiaci a ich taneční partneri predviedli perfektné čísla, čo pozitívne ohodnotila aj porota, vrátane špeciálnej hostky – jedinečnej Heleny Vondráčkovej.

Ako to v týchto posledných kolách býva zvykom, tanečné dvojice museli predviesť dva tance, pričom prvýkrát v slovenskej verzii tejto súťaže tancovali v trojiciach. Svoj talent na parkete predviedli aj finalisti z minulých sérií šou Let’s Dance.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Ján Koleník tancoval s Jakubom Jablonským a Eliškou Lenčešovou. Vratko Sirági sa predviedol spolu s Jurajom Lojom a Natáliou Horváthovou, Janka Kovalčíková si zatancovala s kamarátkou Aničkou Jakab Rakovskou a Jaroslavom Ihringom. No a úradujúca finalistka Gabriela Marcinková sa predviedla po boku Petry Dubayovej a Matyáša Adamca.

Ako na vypadnutý pár reagujú diváci?

Priamo do finále postúpili Juraj Loj a Jakub Jablonský so svojimi tanečnými partnerkami. V rozstreli sa teda predviedli Petra Dubayová – ktorá sa pred včerajším večerom ocitla v slzách – a Anička Jakab Rakovská s tanečnými partnermi. Napokon šou opustila práve Petra. Čo na to hovoria fanúšikovia? Niektorí sa vyjadrili v komentároch na Instagrame Markízy.

„Najviac mi bude chýbať to, že už neuvidím tancovať Matyáša … Extrém, čo dokáže, a dnešná Samba v jeho podaní bola jeden oheň,“ píše diváčka. „Ešte mi nebolo tak smutno, keď niekto vypadol … Boli ste DOKONALÍ. Princezná a Måneskin,“ pridala sa ďalšia.

„Peťuška a Maty, tá vaša Cha-cha sa mi páčila oveľa viac. Peťka, na tebe vidieť obrovský progres, a to je najviac. Ste obaja úžasní,“ dodala ešte jedna. „Krásne štvrté miesto. Ďakujeme za všetko, čo ste do toho dali – váš čas, dril, pozitívnu energiu, radosť, ktorá sa preniesla aj na nás. Ste úžasní,“ napísala fanúšička. „Nie, oni mali vyhrať. Veď tancujú nádherne,“ dodala ešte jedna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Aké prekvapenia nás ešte čakali v semifinále obľúbenej tanečnej šou?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News