Instagram/letsdance.markiza

Nedeľný večer patril živému vysielaniu na Markíze, pretože konečne odštartovala nová séria dlho očakávanej tanečnej súťaže Let´s Dance. Televízia o všetkých detailoch informovala fanúšikov aj prostredníctvom instagramového profilu, kde si môžeš pozrieť všetky nádherné páry.

11 tanečných párov sa predviedlo v rôznych tancoch. Podali vynikajúce výkony, ktoré porota ohodnotila naozaj rôzne. Posledná dvojica získala iba 11 bodov a prvá krásnych 32, čo je na prvé kolo naozaj úctyhodné.

Známe osobnosti poctivo a tvrdo trénovali, čím sa zvykli fanúšikom pochváliť aj na svojich profiloch. Popri svojich bežných pracovných povinnostiach si museli nájsť čas aj na tréningy, ktoré ani zďaleka neboli jednoduché. Profesionálni tanečníci sa z nich snažili dostať to najlepšie.

Niekto musel byť aj posledný

Tento raz to padlo na moderátora Michala Kovačiča. So svojou tanečnou partnerkou Simonou Brecíkovou si zatancovali Quickstep, ktorý porota ohodnotila iba 11 bodmi. Ťažkú hlavu si s tým nerobil, bol so sebou spokojný.

„Unavený, ale spokojný 🙂 Bolo to náročné, je za tým veľa roboty, bolo to veľké vykročenie z komfortnej zóny a porota “ocenila” náš výkon na 11 bodov zo 40-tich 😀 (v skutočnosti to bolo samozrejme 11 bodov pre mňa, keďže Simona Brecíková, s ktorou tancujem, je naozaj extratrieda v spoločenských tancoch a dostala by normálne 40 zo 40-tich).

Aj tak je to ale skvelý pocit. Quickstep, ktorý sme tancovali (ešte pred pár týždňami som nevedel, že existuje) som si veľmi obľúbil a vyslovene som si celý ten večer užil. A už sa teším na to, čo nás čaká o týždeň,“ podelil sa Michal so svojimi fanúšikmi na Instagrame.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News