Let's Dance

Včerajšie siedme kolo tanečnej šou Let’s Dance bolo plné sĺz, dojemných priznaní a dokonca bozku, čo môžeš vidieť aj na webe Markízy. O trapas sa postarala kráska z Ruže pre nevestu, čo môžeš postrehnúť aj vo videu na Instagrame Markízy. To ale nie je všetko. Let’s Dance včera večer opustil ďalší pár a fanúšikovia sa v komentároch rozdelili na dva tábory. 

Vypadol Ján Tribula

Po včerajšom siedmom kole šou Let’s Dance 9 už o titul kráľa tanečného parketu bojuje iba 5 párov. Budúcu nedeľu sa teda opäť dočkáme dvoch tancov od každej dvojice. Dokonca sa môžeme tešiť aj na obľúbený contemporary.

Žiaľ, na parkete sa už nepredvedie moderátor Ján Tribula a jeho tanečná partnerka Natália Glosíková. Včera večer totiž z Let’s Dance vypadli. Niektorí fanúšikovia si to priali už niekoľko častí dozadu, pre iných bol favoritom.

„Nevadí, tešíme sa na pravidelné nedeľné reportáže z hôr,“ píše sa v jednom z komentárov pod príspevkom na Instagrame Let’s Dance. „Možno nie tanečne, ale ľudsky. Humorom, sebairóniou a aj snažením môj favorit,“ uviedol ďalší.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„Bolo na čase. Konečne môžeme zase začať pozerať,“ vyjadrila svoj názor diváčka. „Bol super. Snažil sa, aj tak klobúk dolu, že sa na to dal,“ dodala ďalšia. „Konečne,“ zareagoval na vypadnutie Jána Tribulu fanúšik.

Včerajšie kolo Let’s Dance plné trapasov či sĺz

Včerajšie živé vysielanie ale bolo aj plné trapasov. V krátkom videu na Instagrame Markízy sa pomýlila jedna z neviest šou Ruža pre nevestu. Lara chcela povedať meno svojej favoritky Petry Dubayovej, no jej meno trochu skomolila a povedala Dunajová.

Do zaujímavej situácie sa dostala aj Adela Vinczeová, ktorá si zamenila lopáriky. Jednému z párov chcela dať 10 bodov, no ukázala číslo 9.

Prekvapením večera bol aj bozk hosťujúcej porotkyne Zuzany Fialovej a Jakuba Jablonského. Pri hodnotení fešnému hercovi navrhla, že by si mohli začať tykať. Na znak toho si podali ruky. „Zuzana Jakuba aj vybozkala a došlo aj k bozku na ústa. Samotná herečka sa následne zháčila,“ píše Televízia Markíza, ktorá na svojom webe zverejnila aj video „dôkaz“.

V siedmom kole obľúbenej šou však súťažiaci vyronili nejednu slzu. V ukážkach predtým, ako vystúpili na parket, totiž opísali, ako si vážia svojich tanečných partnerov. To, samozrejme, mnohých rozcítilo.

Zdroj: Instagram/letsdance.markiza, Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News