Svarinská a Expl0ited
Instagram/kristina.svarinska

Aj tento rok bude súčasťou šou Let’s Dance, i keď ten minulý to bolo úplne neplánovane. Slovenský influencer Peter Altof, známy pod prezývkou Expl0ited, v rozhovore pre Markízu prezradil, či si počas súťaže plánuje nájsť opäť lásku. Dokonca odhalil, aký má vzťah s ďalšou známou herečkou. 

Peter bude tento rok súčasťou influencerského tímu, ktorý bude divákom ukazovať zákulisie tanečnej šou na sociálnych sieťach. I keď bol minulý rok veľmi zainteresovaným divákom, celé to plánované nebolo. „Pozvali nás tam, prišiel som na poslednú chvíľu a už som tam zotrval,“ vyjadril sa k tomu, že podporovať chodil najmä Kristínu Svarinskú, s ktorou vtedy začal aj randiť.

Aj keď im vzťah nevydržal, na šou nezanevrel a prijal lákavú ponuku.

Kristína Svarinská a Expl0ited
zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Expl0ited je stále single

Aj keď to vyzeralo, že dvojica je po uši zamilovaná, zrejme ich dobehla realita a množstvo pracovných povinností. Po 7 mesiacoch prišiel rozchod. „Septembrové kopačky,“ vyjadril sa vtedy Peter, ktorý neskôr netajil, že má zlomené srdce. Len prednedávnom ho začali spájať s inou slovenskou herečkou – Dianou Klamovou. Na jeho Instagrame sa začala často objavovať, keďže spolu trávili voľný čas.

„Hrávame spolu tenis. Nie sme frajeri, sme len tenisoví parťáci. Som single,“ potvrdil v rozhovore pre Markízu. „Možno si tu opäť nájdem frajerku a ešte za to budem aj platený,“ zažartoval. S vážnosťou však prezradil, že po chybe so Svarinskou, kedy bol ich vzťah od začiatku už verejný, teraz by spravil niečo inak.

Expl0ited
zdroj: Instagram/expl0ited_

„Po minulom roku som zistil, že naozaj je to súkromie dobré si strážiť. A určite, keby s niekým randím, tak ju nenatáčam hneď na Instagram,“ dodal.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News