Svarinská a Expl0ited
Instagram/kristina.svarinska/expl0ited_

Zdá sa, že sú do seba zamilovaní až po uši! Slovenská herečka Kristína Svarinská, ktorá sa aktuálne zvŕta aj na parkete šou Let’s Dance, a influencer Peter Altof, známy ako Expl0ited, už svoj vzťah netaja. Po prvotných špekuláciách a nejasných náznakov to Kristína povedala so žartom verejne, no už sa ukazujú aj na svojich sociálnych sieťach.

Aj keď 32-ročnú herečku spájali diváci s jej tanečným partnerom Marekom, pravda sa skrývala inde. Skutočné iskry preleteli medzi ňou a o 7 rokov mladším Petrom. Spočiatku to fanúšikom len letmo naznačili, keď Kika odfotila mrkvu a označila na tejto fotke Petra – keďže mladší muž po boku staršej ženy sa často nazýva aj „zajačik“.

Práve toto pomenovanie použila aj priamo v živom vysielaní, keď moderátorka tanečnej šou narážala na to, že Kristína má nového obľúbeného YouTubera.

„Áno, áno. Blíži sa Veľká noc a ja som si zaobstarala svojho zajačika,“ odpovedala Kristína s úsmevom na tvári. V hľadisku pritom sedel práve Peter, ktorý sa na tom zasmial a zatlieskal jej. Neskôr herečka pre Nový Čas už bez smiechu potvrdila ich vzťah. „Áno, sme spolu. A aktuálne nemáme potrebu sa k tomu viac vyjadrovať.“ 

Fanúšikom na svojich instagramových profiloch však už nič nezatajujú a zdá sa, že sa môžeme tešiť na ich spoločné zábery. Expl0ited dokonca aktuálne pridal na svoj príbeh prvýkrát Kristíninu fotografiu. Tá je na nej oblečená vo futbalovom drese a zakrýva si tvár rukami. K nej pridal zaľúbený influencer emotikon srdiečka.

Expl0ited prvýkrát ukázal Kristínu na svojom Instagrame

Kristína Svarinská
zdroj: Instagram/expl0ited_

Zdroj: Instagram/expl0ited_

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News