Instagram/kulhanekmartin/vildasir

Veľká láska z vily im nevydržala! Aj keď počas šou Love Island patrili k najsilnejším párom, vďaka čomu sa dostali až do finále a skončili na treťom mieste, realita ich rýchlo dobehla. Dvojica Vilda a Nikol na svojich instagramových profiloch fanúšikom potvrdili, že už dlhšiu dobu netvoria pár. A okolnosti ich rozchodu sú naozaj nepríjemné.

21-ročný tanečník Vilém Šír, ktorý je aktuálne súčasťou aj Let’s Dance, si s rovnako mladou Nikol Treterovou, okamžite porozumel. Dvojicu spájal zmysel pre humor, ale aj láska k spoločenským tancom. Kým zvyšné 2 finálové páry začali ihneď po šou spolu aj žiť, oni toto riešiť nemuseli, keďže ich nedelila príliš veľká vzdialenosť.

Ešte v januári zdieľali spoločné fotky, no potom si už aj fanúšikovia všimli, že to medzi nimi nie je zrejme v poriadku a začali sa ich na to, či sú ešte spolu, častejšie pýtať. Pár sa po nátlaku rozhodol ísť s pravdou von a kým on sa len rozlúčil, ona toho prezradila viac.

Ďakujem za všetko. Bohužiaľ, život v realite je náročnejší než vo vile. Rozišli sme sa pred nejakým časom, akurát sme to nikomu nepovedali. Niky, ďakujem,“ napísal Vilda pod sériu ich čiernobielych fotiek, ktoré pridal na Instagram. Nikol bola však vo svojich stories viac otvorenejšia a prekvapila aj viac detailami.

Na Love Islande to bolo strašne krásne, ale tou poslednou skúškou je, keď prídete domov a dostanete do ruky mobil, ktorou sme úplne, alebo skôr Vilda, ňou neprešiel. Začal hovoriť, že sme spolu boli len naoko a bolo to kvôli šou, o čom sa ja nevedela. Každý deň mi chodia správy od dievčat, že im píše a posielajú mi videá, kde je Vilda,“ povedala Nikol, pričom sa neubránila slzám. Z jej slov sa zdá, že v tom môže mať prsty aj nevera.

Držala si týmto dvom palce?

Zdroj: Instagram/vildasir, Instagram/nikol_trety

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News