Kristína Svarinská Expl0ited
Instagram/kristina.svarinska, Instagram/expl0ited_

Len pred pár dňami sme ti priniesli informáciu o tom, že by herečka Kristína Svarinská a Expl0ited, svojím menom Peter Altof, mali spolu randiť. Mali ich spolu pristihnúť v bratislavskom podniku. Doteraz boli o týchto dohadoch ticho, no teraz obaja na svojich instagramových profiloch zverejnili príspevky, ktoré by to mohli potvrdzovať. 

Mnoho ľudí bolo prekvapených, že by sa práve táto dvojica mala dať dokopy. Dôvodom je napríklad aj ich vekový rozdiel. Kým Kika má 32 rokov, influencer a bývalý YouTuber len 25, takže je od nej mladší o 7 rokov.

Vyzerá to ale tak, že sa naozaj spolu stretávajú. Nasvedčujú tomu minimálne ich posledné instagramové príspevky. Kristína pridala fotku, na ktorej je miska plná mrkvy a k tomu popis „Zajačikovská sezóna zahájená“. Na snímke označila aj Petra.

zdroj: Instagram/kristina.svarinska

Expl0 tiež pridal storku a aj keď v nej neoznačil Kiku, ukázal sa, ako chrúme mrkvu. Mohla by to byť práve tá, ktorú herečka zdieľala. Aj keď to ešte nedokazuje, že by dvojica spolu randila, týmito zábermi určite aspoň zneistili svojich fanúšikov.

Myslíš, že Kika a Peťo spolu naozaj randia?

Zdroj: Instagram/kristina.svarinska, Instagram/expl0ited_

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News