Dunaj, k vašim službám
Instagram/tvmarkizaofficial/jan_kolenik

Vznikla alebo vzniká nám nová láska na pľaci seriálu Dunaj, k vašim službám? Ako postrehol portál Eva, dvaja herci sa spolu vyfotili, záber zverejnili na Instagrame a pridali k nemu zaujímavý popis.

Ich hviezdy stúpajú

Seriál Dunaj, k vašim službám sa na Slovensku stal veľmi obľúbeným. Diváci teda samozrejme sledujú aj zákulisie a na sociálnych sieťach followujú výrazné postavy tejto obľúbenej dobovej snímky. Raketovou rýchlosťou tak stúpajú aj hviezdy donedávna nie až tak známych hercov.

Do povedomia širšej verejnosti sa vďaka seriálu Dunaj, k vašim službám dostala napríklad Lesana Krausková, ktorá tam hrá Alenku. Svoj talent na našich televíznych obrazovkách ukázala trochu viac známa Petra Dubayová alias Eva či jej seriálový partner Dávid, ktorého tam stvárňuje Jakub Jablonský.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Práve poslední dvaja spomenutí herci teraz súťažia aj v tanečnej šou Let’s Dance. Pred pár rokmi sme na parkete mohli vidieť aj Kristínu Svarinskú, ktorá v súčasnosti v Dunaji hrá predavačku Kláru, a tiež kolegyňu Alenky a Evy.

Vzniká na pľaci seriálu Dunaj, k vašim službám nová láska?

Podľa toho, čo môžeme vidieť na sociálnych sieťach, na pľaci obľúbeného seriálu majú k sebe herci veľmi blízko. Dokonca pred rokom sme zistili, že Jakub Jablonský a Kristína Spáčová, ktorá v Dunaji hrala klaviristku Martu Grúberovú, spolu randia. Žiaľ, prednedávnom vysvitlo, že po 6 rokoch vzťahu sa rozišli.

Tesne po rozchode Jakuba spájali s jeho tanečnou partnerkou Eliškou Lenčešovou. Dvojica ale poprela, že medzi nimi je niečo viac, ako kamarátsky vzťah.

Teraz sa však Kristína Svarinská v stories na Instagrame ukázala práve s Jakubom Jablonským a zaznamenal to portál Eva. Odfotili sa spolu v zákulisí seriálu Dunaj, k vašim službám. „Môj obľúbený partner v zločine a ďalší kráľ tanečného parketu,“ napísala herečka k fotke a Jakub to prezdieľal na svojom profile. Pripísal k tomu: „Táto láska.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zdá sa však, že medzi hercami opäť nie je nič viac ako len dobré kamarátstvo. Ako totiž už Jakub viackrát uviedol, je veľmi kontaktný človek, ktorý sa s blízkymi, kamarátmi a kolegami rád objíma či bozkáva. Na tvári má takmer vždy prilepený úsmev a vyžaruje z neho pozitívna energia.

Zdroj: Eva

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News