Šou Let's Dance

Druhé tanečné kolo, no prvé vyraďovanie. Diváci sa v nedeľu večer rozlúčili s prvým párom, ktorý v tomto ročníku opúšťa markizácku šou Let’s Dance. Avšak fanúšikovia na Instagrame netaja, že sú z výsledkov prekvapení. Zhodujú sa totiž na inom mene. 

V prvom kole si zatancovali energickú cha-chu a v tom druhom predviedli emotívny waltz. Pár v zložení Victor Ibara a Simona Brecíková si získal mnohé sympatie, no zároveň to boli divácke hlasy, ktoré rozhodli o tom, že súťaž opúšťajú už v tomto kole. Na Instagrame sa však ľudia zhodujú na tom, že vypadnúť mal iný fešák.

V Let’s Dance to ďaleko nedotiahol

Victor je talentovaný mladík – nielen, že sa venuje herectvu, prijal ponuku do tanečnej šou, kde tréningy vyžadujú množstvo času, ale je aj študentom medicíny. Do úspešného konca sa však v Let’s Dance nedostal a šou bude sledovať už len ako divák. Jeho fanúšikovia však majú jasno v tom, kto mal namiesto neho vypadnúť.

„Ostala som naozaj veľmi prekvapená, tancovali podľa mňa oveľa lepšie ako Valábik,“ ozvala sa jedna. „Nemal vypadnúť! Valábik nevie tancovať, aj keď proti nemu nič nemám,“ ozvala sa ďalšia. K nim sa pripojili aj iné komentáre, v ktorých sa vyskytovalo práve meno Borisa Valábika. „Valábik mal ísť prvý, ledva sa tam hýbe, ale evidentne má viac fanúšikov,“ znie jeden z nich.

Súhlasíš s nimi? Kto bol podľa teba prvý adept na vypadnutie?

Let's Dance
zdroj: Instagram/letsdance.markiza

Zdroj: Instagram/letsdance.markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News