Koleník v Let's Dance

Obľúbený herec Ján Koleník minulý rok doslova žiaril v tanečnej šou Let’s Dance. Tento rok si úlohu vymenil a stal sa z neho porotca. Už dnes nás čaká finále veľkolepej šou a po roku uvidíme na parkete znovu aj Koleníka, spoločnosť mu bude robiť hneď šesť žien. Ukážky z tréningov pridal aj na svoj Instagram.

Ako už určite vieš, Ján Koleník minulý rok Let’s Dance vyhral. Diváci sa vtedy rozdelili na dva tábory a hovorilo sa aj o nespravodlivosti, keďže herec už skúsenosti s tancom mal.

Už dnes večer je finále Let’s Dance

Obľúbený herec sa v šou objavil aj po roku, kedy spolu s overenými porotcami hodnotil výkony tohtoročných súťažiacich. Šou už opustili aj mená ako Mario Cimarro či manželia Gáborikovci. Už dnes nás čaká finále a súťažiť budú už len najlepší traja. Tam sa podarilo postúpiť herečkám Gabriele Marcinkovej, Janke Kovalčíkovej a moderátorovi Vratkovi Sirágovi.

Okrem trojice favoritov, ktorí vystúpia po boku svojich partnerov, sa však po roku na parket vráti aj minuloročný kráľ. Koleníkovi bude pri finálovom tanci robiť spoločnosť až šesť žien. Spolu s ním sa totižto na parkete objavia tanečníčky – Ivana Gáborik, Simona Brecíková, Vanesa Indrová, Eliška Lenčešová, Dominika Rošková a Radka Britaňáková.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JAN KOLENIK (@jan_kolenik)

Ján Koleník zo šiestich žien zošedivel

Koleník pridal na Instagram aj ukážky z tréningu a vtipné video, v ktorom mal šedivé vlasy zo šiestich žien, čo pobavilo určite mnoho fanúšikov. K jeho vtipu sa vyjadrila aj Simona Brecíková, ktorá tento rok tancovala s hercom Viktorom Ibarom. „Janko z nás vraj zošedivel, ale viete, ako to vyzerá po týždni trénovania s Koleníkom? Máte zodreté kolená,“  priznala.

Tancovať s Jánom Koleníkom teda zjavne nie je vôbec ľahké a už teraz sa môžeme určite tešiť na veľkolepú šou, ktorú na parkete opäť ukáže.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JAN KOLENIK (@jan_kolenik)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News