Mario Cimarro v Let's Dance
Instagram/letsdance.markiza, Instagrambronigregus

Tanečnú šou Let’s Dance v nedeľu večer opustil ďalší pár. Vypadol Mario Cimarro a Vanesa Indrová. Jeho snúbenica sa potom v hľadisku rozplakala, no ráno sa k tomu vyjadrila na svojom Instagrame. A možno ťa prekvapia aj reakcie fanúšikov na Facebooku Televízie Markíza.

Toto veru nikto nečakal. Let’s Dance včera opustila najväčšia zahraničná hviezda, podľa slov marketingového riaditeľa Markízy, Michala Borca. Kubánsky herec ponuku v slovenskej súťaži prijal za určitých podmienok. Televízia mu zabezpečovala ubytovanie, apartmán, auto a osobného asistenta.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus)

To ale zrejme nebol jediný dôvod. Má totiž snúbenicu zo Slovenska a s ich spoločnou dcérkou tu strávili niekoľko krásnych týždňov. Aj na ich instagramových profiloch môžeš vidieť, že si to v rodnej krajine modelky Bronislavy Gregušovej poriadne užili. Dokonca premýšľajú aj nad tým, že ich svadba sa bude konať práve tu.

Bronislava Gregušová v slzách

Jeho snúbenica mu v hľadisku Let’s Dance fandila každú nedeľu. Veľmi to s ním prežívala a jeho výkony chválila a bola na neho pyšná. Včera však nečakane súťaž opustil, čo ju ihneď rozplakalo. Dnes ráno sa však musela k tejto situácii vyjadriť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus)

Čo na Mariove vypadnutie hovorí Broňa a prečo sa rozplakala?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News