Dunaj, k vašim službám

Do Let’s Dance mieri ďalšia hviezda zo seriálu Dunaj, k vašim službám. Meno druhého hosťujúceho porotcu pred pár minútami oznámila Televízia Markíza na svojom webe. Na koho sa môžeme tešiť tentokrát?

V nedeľu, 3. marca, sa začala vysielať deviata séria populárnej tanečnej šou Let’s Dance. Mnohé známe tváre nás svojimi výkonmi prekvapili už v prvom kole a dokonca sa hneď stali favoritmi celej súťaže.

Seriál Dunaj, k vašim službám doslova ovládol parket. Tanečným talentom totiž vyrazil dych Jakub Jablonský, ktorý tam hrá Žida Dávida či Anička Jakab Rakovská. Tá však už v seriáli nehrá. Jej postava Malvína totiž zomrela potom, čo ju večer na ulici brutálne zavraždil zatiaľ neznámy vrah. Fanúšikovia sa už vtedy domnievali, že s účinkovaním v seriáli Dunaj, k vašim službám musela skončiť kvôli Let’s Dance a rodinným povinnostiam zároveň.

Okrem nich dvoch sa však v obľúbenej tanečnej šou objavuje aj seriálová Eva. Petra Dubayová a Matyáš Adamec už v prvom kole predviedli tanec na znelku zo seriálu Dunaj, k vašim službám.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

V Let’s Dance bude hodnotiť hviezda seriálu Dunaj, k vašim službám

Zdá sa však, že do Let’s Dance teraz mieri ďalšia hviezda z tejto obľúbenej dobovej snímky. Ako hosťujúci porotca po Facundovi Aranovi do porotcovského kresla v druhom kole zasadne Petra Polnišová. Tá v Dunaji hrá Židovku Annu, vedúcu krajčírskej dielne. Pred pár minútami to oznámila Televízia Markíza na svojom webe.

„Teší nás, že Petra Polnišová prijala naše pozvanie a že už túto nedeľu zasadne do porotcovského kresla najúspešnejšej šou Let’s Dance. Využije tak svoje skúsenosti z tretej série, kedy sa spolu so svojim tanečným partnerom Tomášom Surovcom prebojovala až do finále,“ znie stanovisko Markízy.

Petra, ktorá si účasť v Let’s Dance vyskúšala aj na vlastnej koži, sa na porotcovskú stoličku teší už teraz.

„Milo ma prekvapilo, keď ma tvorcovia pozvali do šou ako porotkyňu jednej časti. Teším sa, akoby som mala byť na parkete aj ja. Podľa prvej časti som videla, že je to silný ročník a všetci tancujú mimoriadne dobre. Ja mám na svoju účasť v Let’s Dance najkrajšie spomienky. Let’s Dance je nádherná šou aj pre divákov, aj pre účinkujúcich. Teším sa na kolegov,“ uviedla herečka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News