Let's Dance

Diváci si v nedeľu večer mohli vychutnať štvrté kolo šou Let’s Dance . Aj keď na obrazovkách videli krásne tance, na konci ostali mnohí nemilo prekvapení. Súťaž totiž opustila prvá celebritná žena. Obľúbená herečka pritom patrila k favoritom a tak sa na Instagrame rozpútala veľká diskusia.  

Po poslednom vyraďovaní ostali mnohí diváci v šoku, čo prejavili aj na sociálnych sieťach. Už po prvom vylučovaní, kedy šou opustil herec Victor Ibara, ostali viacerí zarazení, keďže podľa nich bol „najväčšie drevo“ Boris Valábik. I keď sa športovec z kola na kolo zlepšuje, stále patrí k tým, ktorí by podľa divákov mali opustiť šou medzi prvými.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Let’s Dance opúšťa prvá žena

Posledné kolo sa stalo naozaj posledným pre herečku Helenu Krajčiovú a jej tanečného partnera, Fabia Bellucciho. Aj keď získali od poroty vysoké body, divácke hlasy rozhodli o tom, že v šou končia.

„Nikdy nekomentujem takéto súťaže, ale teraz musím. Po tomto poslednom kole som absolútne presvedčená, že SMS hlasovanie je nejakým spôsobom manipulované. Helenka od začiatku tancuje ako profesionálka. Boris a Mario na to proste nemajú a ok, veď vyskúšali, ale nemali postúpiť. Ale Helenka, aby vypadla? Potom to nie je súťaž o tom, kto vie tancovať, ale o manipulácii hlasovania. Je mi z toho zle, smutno, lebo už asi žiadna slovenská súťaž nie je spravodlivá,“ vyjadrila sa nespokojná diváčka pod postom, ktorý si môžeš pozrieť nižšie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Let’s Dance (@letsdance.markiza)

„Je smutné, že v šou, v ktorej sa tancuje, vlastne nejde o tanec. Zatiaľ vypadli tanečníci, ktorí vedeli naozaj tancovať, zatiaľ čo minimálne dve drevá sa posúvajú ďalej. Helenka bola skvelá tanečníčka a určite si nezaslúžila ešte vypadnúť,“ ozvala sa ďalšia. „Som extrémne sklamaná ako hnusne je to zmanipulované,“ netají pocity diváčka.
„Toto je vážne nespravodlivé. Chcela by som naozaj vidieť rebríček s počtom SMS a podľa mňa by mala rozhodovať porota o tom, kto postúpi alebo vypadne,“ pridala sa ďalšia. Čo hovoríš na tento verdikt ty?

Zdroj: Instagram/letsdance.markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News