Dunaj, k vašim službám

Vyzerá to tak, že prišiel koniec jednej z najobľúbenejších postáv v seriáli Dunaj, k vašim službám. Markíza to odvysielala včera večer a na Voyo si si mohla 7. epizódu pozrieť už v predstihu. Smutný úryvok však bol zverejnený aj na webe Televízie. A fanúšikovia pod príspevkom na Facebooku nešetria plačúcimi smajlíkmi.

Piata séria obľúbeného dobového seriálu Dunaj, k vašim službám je plná napätia a prekvapení. Dejú sa tam rôzne nečakané zvraty a šokujúce incidenty. Diváci sa tak očividne tešia z epizódy na epizódu a pravidelne komentujú dianie pod príspevkami na Facebooku Markízy. Doslova žijú s postavami, akoby to bola realita a snažia sa predpovedať ich budúcnosť.

Inak tomu nebolo ani teraz. V seriáli totiž hrozným spôsobom zrejme zomrela jedna z najobľúbenejších postáv.

Koniec jednej z najobľúbenejších postáv?

Hoci Malvína viacerým fanúšikom spočiatku liezla na nervy, postupne si ju obľúbili. V seriáli sa totiž objavila ako Ondríkova mamina, ktorá pracovala v nevestinci, aby uživila seba a svojho malého synčeka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Anic Jakab Rakovska (@anic.jakab.rakovska)

V jeden deň ho nechala v obchodnom dome Dunaj, aby sa mohla venovať pracovným záležitostiam. V hracom kútiku ho našli manželia Urbanovci a vzali si ho domov. Našli si k nemu vzťah a neskôr aj k jeho mamine Malvíne. Tá v najnovších epizódach trávi veľa času u Viliama doma, keďže jeho exmanželka musí bývať v „Židovni“.

V siedmej epizóde si s Ondríkom spravili kašu, ale Malvína si spomenula, že jej kamarátka by mala ešte mať kúsok masla, ktorý by sa do ich večere perfektne hodil. Obliekla sa teda a išla za roh ulice.

Čo sa stane s Malvínou a čo na to hovoria fanúšikovia?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News