Let's Dance

Zdá sa, že 9. kolo tanečnej súťaže Let’s Dance bolo najvýraznejšie z celej série. V semifinále vypadli favoriti väčšiny fanúšikov na Facebooku. Gáboríkovci si však predtým stihli zaspomínať na svadbu, kde im rovnako ako v nedeľu, spievala Mária Čírová. Moderátorka Lucia Hlaváčková zase šokovala outfitom dole bez.

Ak si pozerala včerajšiu časť tanečnej súťaže Let’s Dance na Markíze, možno si si v hľadisku všimla aj nový párik slovenského šoubiznisu. Je ním Twiinska Daniela Nízlová a herec z Druhej šance Victor Ibara, ktorý zo šou vypadol ako prvý. Ako prezradil blízky priateľ novovzniknutého páru, spojilo ich práve Let’s Dance a vôbec to nepredpokladali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaTWiiNS (@danielatwiins)

Do šou sa po dlhom čase však vrátila aj speváčka Mária Čírová, ktorá sa zranila na tréningu pred druhým kolom. Nahradil ju moderátor z Telerána – Vratko Sirági, ktorý sa hneď stal absolútnym favoritom.

Najpestrejšie kolo Let’s Dance?

Do finále tanečnej šou Let’s Dance sa dostali tri dvojice. O víťazstvo budúci týždeň zabojuje herečka Janka Kovalčíková s tanečným partnerom Vilémom Šírom, Vratko Sirági a Anna Riebauerová a krásna herečka Gabriela Marcinková s tanečníkom Matyášom Adamcom.

V semifinále vypadli manželia Ivana a Marián Gáboríkovci, ktorí boli favoritmi viacerých fanúšikov. Pod príspevkom na Facebooku niektorí tvrdia, že ich čas nastal už dávno. Iní zase neudržali slzy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Aké sú reakcie fanúšikov a čím ďalším prekvapilo 9. kolo Let’s Dance?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News