Let's Dance
Instagram/mariacirova, Instagram/letsdance.markiza

Máriu Čírovú po odstúpení z tanečnej súťaže Let’s Dance kvôli zdravotným problémom nahradí známy fešák. Už v treťom kole na parkete uvidíme tancovať aj moderátora Vratka Sirágiho. Práve dnes to oznámila TV Markíza, no fanúšikovia na Instagrame by si na parkete skôr priali vidieť niekoho iného.

Toto v Let’s Dance ešte nebolo

Cieľavedomá speváčka Mária Čírová sa na tréningu pred druhým kolom Let’s Dance nepekne zranila. Verila, že jej stav sa do ďalšej nedele zlepší a o týždeň sa bude môcť postaviť na parket. Žiaľ, v tanečnej šou musela skončiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA KACHÚTOVÁ ČÍROVÁ (@mariacirova)

Fanúšikovia sa potom tešili, že sa do súťaže vráti Victor Ibara s tanečnou partnerkou Simonou Brecíkovou, ktorí v druhom kole nečakane vypadli. Pravidlá to však vraj nedovoľujú. Markíza preto musela vytvoriť náhradný pár, ktorým bude napokon tvoriť fešák Vratko Sirági spolu s tanečnicou Annou Riebauerovou.

„Ako náhradný pár sa namiesto Márie Čírovej a Jorisa Yacouba zajtra na parket postavia moderátor Vratko Sirági s tanečnicou Annou Riebauerovou. Ako náhradníci budú mať imunitu a postupujú do štvrtého kola. Vratkovi a jeho tanečnej partnerke držíme palce,“ prekvapila TV Markíza dnes ráno na svojich sociálnych sieťach.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vratko Sirági (@vratko_s)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News