Instagram/mariacirova

Mária Čírová patrí k obľúbeným slovenským speváčkam. Ľudia na nej majú radi pokoj a charizmu, ktoré z nej sršia. Keď sa k tomu pridá jej spevácky talent, vznikne hotová dokonalosť. Pri príležitosti sviatku svätého Mikuláša si pre fanúšikov pripravila krásne prekvapenie.

Na svojom Instagrame zverejnila mikulášsku skladbu, na ktorej sa podieľala celá jej rodinka. Spevu sa zhostila spolu s dcérkou Zoe, ktorá zahviezdila aj v markizáckom seriáli Oteckovia. Doprevádzala ich hlava rodiny spolu s najstarším synom Hugom. Márii robil spoločnosť aj najmladší člen rodiny, synček Ruben.

Pod príspevkom sa ihneď objavilo množstvo pochvalných komentárov. Ľudia boli z ich rodinnej piesne nadšení a poznamenali, že z nich srší obrovská láska, ktorá pohltí aj sledujúcich. Je krásne, že držia spolu a trávia takto spoločné voľné chvíle.

Vypočuj si ich pesničku, ktorú venovali všetkým deťom, malým aj veľkým

Mária sa nikdy netajila tým, aká je rodina pre ňu dôležitá. Pred pár dňami zdieľala aj krátke video z rodinného pečenia, do ktorého zapojila aj maminu, sestry a tiež deti. Spolu si upiekli medovníčky a užívali si, že môžu byť pekne pokope.

Zdroj: Instagram/mariacirova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News