Hovorí sa, že zmena je život a pri nás ženách to platí dvojnásobne. Ak sa rozhodneme pre radikálne riešenie, stačí, že zmeníme účes a doslova sa z nás stanú iné osoby. To isté platí aj pri speváčke a mame na plný úväzok, Márii Čírovej, ktorá na svojom Instagrame prekvapila novou fotografiou.

„Nikdy nehovor nikdy 💫 Čo hovoríte na môj nový účes? Zvykám si,“ napísala Mária k novej snímke. Na nej sa usmieva od ucha k uchu, no pozornosť si získala novým účesom. Svoju dlhú hrivu vymenila za originálny a odvážny krátky zostrih.

Reakcie pod fotkami sa začali kopiť a viaceré známe osobnosti, ale aj fanúšikovia predpokladajú, že ide len o parochňu. Za ňou môžeš vidieť rôzne nádoby či iné parochne na stole, takže ide pravdepodobne o skúšku na nejaký nový projekt. Keďže Mária sa momentálne objavuje aj v relácii Tvoja mini tvár znie povedome, možno pôjde práve o niečo takéto.

To však nemení nič na tom, že aj keby sa speváčka rozhodla pre takýto razantný nový zostrih, vyzerala by úžasne. Zhodli sa na tom aj komentujúci pod príspevkom, ktorí napísali, že by vyzerala dobre s čímkoľvek na hlave.

Vieš si ju predstaviť s takýmito krátkymi vlasmi? Čo jej podľa teba pristane viac?

zdroj: Instagram/mariacirova

Mária Čírová s dlhými vlasmi tak, ako ju poznáme

 

Zdroj: Instagram/mariacirova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.