Mária Čírová

Aj keď je letná dovolenka v zahraničí synonymom relaxu a oddychu, nie vždy môžu byť naše spomienky na ňu iba radostné. Svoje o tom vie aj slovenská speváčka Mária Čírová, ktorá sa fanúšikom na Instagrame priznala s tým, na akú hrôzu sa s rodinou musela pozerať.

33-ročná speváčka a aj influencerka, keďže ju na sociálnej sieti sleduje viac ako 205-tisíc followerov, je vzorom pre mnohé ženy. Na prvom mieste je u nej rodina – manžel Marián Kachút a ich 3 spoločné deti, Hugo, Zoe a Ruben. Práve o nich mala zrejme najväčší strach na ich nedávnej dovolenke.

Mária Čírová
zdroj: Instagram/mariacirova

Mária Čírová v strese

Rodina sa vybrala spoznávať Taliansko a Slovinsko. No v daných oblastiach, tak ako aktuálne aj na viacerých miestach po svete, prepukli požiare. „Stresu sa nevyhneme ani doma ani na dovolenke. Napríklad my sme počas našej nedávnej dovolenky doslova utekali z Talianska a Slovinska pred obrovskými lesnými požiarmi,“ priznala sa speváčka k tomu, že sa ich dovolenka nečakane zmenila.

„Dokonca aj v Chorvátsku sme ešte niekoľko dní cítili a videli dym nad morom. Myslím, že na to nikto z nás nezabudne,“ opísala svoje pocity na sociálnej sieti. Našťastie, Kachútovcom sa nič nestalo a už si užívajú čas doma.

Mária Čírová s rodinou
zdroj: Instagram/mariacirova

Spoločne len nedávno oslavovali aj prvé sv. prijímanie dcérky Zoe, ktoré bolo pre nich ako veriacu rodinu, veľmi dôležité.

Zdroj: Instagram/mariacirova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News