Mária Čírová
Instagram/mariacirova

Zmení svoje povolanie? Slovenská speváčka a moderátorka Mária Kachútová Čírová, žne na svojom Instagrame veľký úspech. Neverila by si, aký talent v sebe doteraz skrývala. 33-ročná mamička troch detí si na materskej našla zrejme novú záľubu, z ktorej sa tešia hlavne jej najbližší. Jej výtvory totiž patria im. 

Sympatická hudobníčka má na svojej sociálnej sieti viac ako 200-tisíc followerov, ktorí ju milujú za jej príspevky. Tie sa týkajú nie len jej práce, ale aj súkromia. Mária je známa tým, že sa v kuchyni cíti dobre a tak sa zdá, že práve tam našla aj svoj nový talent.

Svojim milovaným členom rodiny začala vyrábať vlastné domáce torty. A nie len tak hocijaké! Krásne, niekoľkoposchodové diela vyzerajú, ako keby ich upiekla profesionálna cukrárka.

Či som si myslela, že budem niekedy piecť torty? NIE. Ale materstvo, a hlavne radosť zo života nás naučí veľa veciam a odhalí množstvo talentov, aj keď sme si mysleli, že ‚tak toto nikdy nedám‘,“ napísala v jednom z príspevkov.

Vášeň k pečeniu a zdobeniu našla Mária Čírová vďaka tomu, že si musela pomôcť sama, keď žiadna cukrárka nemohla vziať jej objednávku. Teraz sa zdá, že ona sama bude musieť odmietať záujemcov o jej chutné diela. Najviac sa z nich rozhodne tešia jej detičky Hugo, Zoe a Ruben.

Pozri na jej krásne a chutné diela

Zdroj: Instagram/mariacirova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News