Tina, jedna z najobľúbenejších slovenských speváčok, je známa aj svojou otvorenosťou a zaujímavým pohľadom na svet. S viac ako 255-tisíc fanúšikmi, ktorých má na svojej sociálnej sieti sa delí aj o časť svojho súkromia. Od kedy oznámila rozvod s raperom Separom, zaujíma ich najmä jej ľúbostný život.

Tina a Separ tvorili pár symbolických 7 rokov a ich koniec fanúšikov šokoval, keďže to vyzeralo na dokonalú rodinku. Vychovávali syna Lea, ktorého má speváčka z predošlého vzťahu a ich spoločnú dcérku Tiu Lilianu (Aničku). Po niekoľkých mesiacoch to vyzeralo, že sa možno vrátia k sebe, keď spoločne odleteli na luxusnú dovolenku do Dubaja.

No oni ostali dobrými priateľmi a rodičmi pre deti, ktorým dokazujú, že rodina je na prvom mieste, aj keď sa veci v živote menia. Tou zmenou môžu byť aj ich nové vzťahy.

O Separovi sa už mesiace hovorí v spojitosti s mladou tanečníčkou Cynthiou, ktorú vzal so sebou aj na dovolenku na Zanzibar, tesne po rodinnej dovolenke v Dubaji. Nedá sa prehliadnúť ani fakt, že spolu trávia veľa voľného času, čo naznačuje, že už iba priateľmi nie sú.

Ani Tina však neostala sama. Táto krásna speváčka údajne randí s iným hudobníkom, raperom Ferom Churým, ktorého fanúšikovia poznajú pod umeleckým menom Puerto. Jej nedávna odpoveď na otázku fanúšika, či jej chýba láska, však naznačuje, že šlo iba o klebety.

Láska nevie chýbať. Láska jednoducho je. Vzťah vie chýbať. Ale nechýba.“ Takto na položenú otázku odpovedala. Veríme však, že o nápadníkov núdzu mať nikdy nebude. Je nie len úspešná, ale aj veľmi uvedomelá a krásna žena, ktorú výzorom dokonca prirovnávajú k Meghan Markle.

zdroj: instagram/tinaslovakia

Čo myslíš, podobá sa Tina na Meghan Markle?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.