Instagram/pitr_gabi_loveisland/gabrielagasparova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Po tom, čo sa skončila reality šou Love Island, sa jej účastníci vrátili do reálneho života. Vďaka šou si spravili meno v médiách, na sociálnych sieťach a užívajú si nové skúsenosti. Niektorí aj nové vzťahy, ktoré udržujú aj po skončení natáčania. Nie len víťazi Laura a Martin spolu trávia všetok čas, ale do spoločného partnerského života sa vrhli aj Gabriela s Pítrom.

Tí spolu tvorili naozaj silný pár, keďže sa dostali až do finále. Po tom, čo opustili Kanárske ostrovy, začali spolu bývať a dokonca rozbehli aj biznis s vlastnou kolekciou oblečenia. Zdá sa, že sa obaja našli a podľa ich spoločných videí a fotografií k sebe naozaj niečo cítia. Otázkou však je, či nie je ich vzťah založený na klamstve.

Po mnohých špekuláciách sa totiž k slovu dostal bývalý priateľ Gabči, s ktorým bola ešte pred súťažou a podľa jeho slov sa doteraz oficiálne nerozišli! „Cítim tlak okolia, aby som išiel s pravdou von. Nechcem nikomu ubližovať, ale chcem byť vo vnútornej pohode, nech je už táto životná kapitola uzavretá,“ vyjadril sa v exkluzívnom rozhovore pre Markízu.

Predchádzajúcim partnerom Gabriely bol úspešný podnikateľ, Čech Vlasta, s ktorým začala pár oficiálne tvoriť na Valentína. Na svojom Instagrame s ním mala dokonca niekoľko spoločných fotografií, ktoré už však stihla zmazať. Údajne mali ešte pred šou spoločné plány a ona u neho dokonca aj bývala. „Preto si u mňa nechala veci, lebo sme obaja rátali s tým, že náš vzťah bude po jej návrate pokračovať.“

Ešte v auguste spolu tvorili zamilovaný pár, čo sa v septembri zmenilo jej odchodom do šou. Ponuku prijala, pretože chcela byť vždy súčasťou televíznej relácie a k rozhodnutiu jej dopomohli aj ich predchádzajúce nezhody. Avšak, Vlastu uistila, že si tam ide iba splniť sen: „Chcela naštartovať kariéru, nie hľadať lásku – veď tú už mala. V tom som s ňou súhlasil, bola to šanca zviditeľniť sa,“ priznal jej ex.

Odchádzala so slovami, že ma miluje, že nechce byť bezo mňa a že keď sa vráti, tak sa zmeníme naše životy a ešte viac sa spojíme. Narážala na rodinu a deti,“ vyjadril sa podnikateľ, ktorý šou plnú lásky vôbec nesledoval, pretože si to Gabriela neželala.

O tom, čo sa tam dialo, vedel iba od jeho kamaráta, ktorý mu občas zreferoval dianie vo vile. A čo sa dialo po tom, čo sa Gabriela vrátila späť do Česka? „Jedinou komunikáciou bola jej správa s otázkou, kedy si môže prísť po veci. Koncom novembra sa prišla zbaliť, kdeže dovtedy u mňa vlastne stále bývala. Ani ma nepozdravila, nieto ešte, aby sa so mnou rozprávala. Nepovedala ani, že je medzi nami koniec, proste nič,“ potvrdil aj to, že sa vlastne ani oficiálne nerozišli.

Gabriela teraz tvorí pár s Pítrom

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News