pexels.com

Zdá sa ti, že robíš všetko pre to, aby si získala muža svojich snov, ale nič nepomáha? Vyčerpala si už všetky rady a vaše priateľstvo sa nehýbe ďalej? Skús na to ísť inak. Dnes ti prinášam článok, kde zistíš, ako získaš muža svojich snov na základe jeho znamenia. Ako docieliš to, že pri tebe zostane? 

Baran

Urob veci, ktoré sa zdajú byť nedosiahnuteľné. Baran miluje výzvy a tak nebude čakať na to, ako sa dá všetko uľahčiť. Chce zdolať aj ťažké a namáhavé veci.

Býk

Nájdi jednoduché spôsoby na to, ako mu ukážeš, že byť vo vzťahu s tebou je všetko, čo chce. Že mu poskytneš lásku, pokoj a starostlivosť.

zdroj: pexels.com

Blíženci

Daj mu jasne najavo, že sa s tebou nikdy nebude nudiť a vzťah s tebou bude oveľa zaujímavejší ako čokoľvek iné. Dokáž mu, že s tebou bude zábava.

Rak

Počúvaj všetko, čo ti povie. Odpovedaj na jeho otázky premyslene a úprimne a ak ťa o niečo požiada, urob to. Musí totiž vedieť, že ti môže veriť a spoľahnúť sa na teba.

Lev

Pokús sa na svojho vyvoleného zapôsobiť. Lev musí mať oči len na tebe, tak nezabudni niečim zaujať, aby si ťa zapamätal.

Panna

Zisti si presné informácie o tom, čo hľadá a potom mu ukáž, že si to presne ty. Snaž sa byť praktická, vytiahni ho na výlet a podporuj ho v jeho snoch.

 

zdroj: pexels.com

Váhy

Daj tomu čas. Váhy potrebujú čas na to, aby si uvedomili, že sa im niekto páči. Preto musíš byť len trpezlivá a dlho na neho čakať, rozhýbe sa po čase.

Škorpión

Ukáž mu, že môže byť s tebou tou najzraniteľnejšou osobou. Vyjadri svoj názor na to, že je sám sebou. Nechaj ho, nech ti povie všetko, čo má na srdci a dovoľ mu pustiť ho do svojej duše – potom ťa on pustí do svojho srdca.

Strelec

Uisti sa, že aj keď bude s tebou vo vzťahu, bude mať svoju voľnosť a slobodu. Ver, že strelec potrebuje viac priestoru ako si myslíš.

Kozorožec

Vyhraď si čas a naplánuj si rôzne akcie s kozorožcom. Je veľmi dobrodružná povaha a miluje to, ak má s niekým vždy čo robiť. To je to, čo ho zaujme.

zdroj: pexels.com

Vodnár

Neboj sa k nim pristúpiť bližšie, buď ochotná a trpezlivá. Čas, ktorý do tohto vložíš sa ti určite vráti. Musí sa len uistiť, či ti môže veriť.

Ryby

Vytvor dojem, že ho potrebuješ na to, aby ti pomohol. Ale nie natoľko, že budeš úplne neschopná. Staraj sa o seba, no nechaj nech sa môže postarať aj on o teba.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating