Mária Čírová s rodinou
Instagram/mariacirova

Je na ňu neskutočne pyšná! Slovenská speváčka sa teší zo svojej rodinky, ktorá jej robí radosť. Najnovšie sa na Instagrame pochválila zábermi z výnimočného dňa. Dcéra Márie Čírovej, Zoe Kachútová, ktorá si zahrala aj v známom seriáli Oteckovia, mala totiž prvé sväté prijímanie. Pre všetkých to boli silné okamihy.

33-ročná speváčka sa netají tým, že jej rodina je veriaca a na sociálnej sieti, kde ju sleduje 203-tisíc followerov, často zdieľa svoje pocity a myšlienky ovplyvnené jej vierou v Boha. Práve preto bolo prvé sv. prijímanie jej dcérky pre ňu dôležité. S fanúšikmi zdieľala už aj prípravy, počas ktorých si malá princezná vyberala biele šaty, v ktorých zažiarila.

9-ročná Zoe dokonca počas obradu aj spievala, s videom sa Mária taktiež podelila na Instagrame, kde na všetky momenty spojené s týmto dňom dostala množstvo krásnych ohlasov. Nechýbali ani pochvaly na jej vizáž. Mamička troch detí (okrem Zoe aj dvoch synov, Huga a Rubena), mala na sebe pudrové šaty a elegantne vyzerala aj vďaka fascinátoru na hlave.

Mesiace a týždne príprav vyvrcholili do nádherného slávnostného dňa. Želala som si, aby bol pre Zoe a pre všetky deti, ktoré pristúpili k 1.sv.prijímaniu nezabudnuteľným. Cvičili sme pesničky, básničky, žalm, modlitby,.. a dodnes mi v ušiach znejú tie anjelské detské hlasy, ktoré spievali s takou radosťou, s takým nadšením! Podľa mňa sa museli všetci prítomní v kostole usmievať,“ napísala k fotografiám Mária.

Tento obrad bol pre speváčku o to viac emotívnejší, pretože len pred pár dňami vyšla von so silným a šokujúcim priznaním, ktoré sa týkalo práve jej dcérky.

Takto si dcéra Márie Čírovej skúšala šaty na svoj veľký deň

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News