Instagram/farma.markiza

Reality šou Farma sa blíži ku svojmu koncu a pred bránami finále stoja poslední 5 súťažiaci. Aj keď by teraz mali myslieť v prvom rade iba na seba, také ľahké to nie je, keďže stolárka Eva je medzi nimi jediná bez „polovičky“. Mesut totiž tvorí pár s Natáliou a Stanka má blízko k Dávidovi. Alebo ide len o premyslenú taktiku, ako si kryť chrbát?

Tak, ako v minulých ročníkoch, aj v 13. sérii si farmári medzi sebou našli lásku. Úplne od začiatku tvorila pár Stanka s Mirom, no ich vzťah bol poriadne komplikovaný a skončil po tom, čo statný Miroslav Pajtáš vypadol. Keď si pozrel zábery z Farmy v televízii, nešetril na jej adresu drsnými slovami.

Mladá blondínka, ktorá má s mužmi naozaj katastrofálne skúsenosti, však dlho sama neostala.

Cestu si k nej našiel 29-ročný Dávid, ktorý sa netají tým, že by túžil po partnerke, akou je práve o 5 rokov mladšia Stanka. Objatia, jemné bozky či letmé dotyky u nich nechýbajú, no rovnako tak ani nejaké hádky. Kým si ona drží odstup a zároveň mu dáva nádej, on už myslí na spoločnú budúcnosť. A dokonca aj na deti!

Už niekoľkokrát narážal na to, že by spolu mohli mať veľmi pekné a múdre deti, no jeho poznámky ostali bez odozvy. „Dieťa s dieťaťom?“ opýtala sa Stanka po tom, čo jej zo žartu navrhol, aby si spravili bábätko.

Aj keď on verí, že po súťaži budú spolu, ostatní majú opačný názor a veľmi tomu neveria. Až čas ukáže, či pri nich dvoch išlo iba o taktiku, ako sa spoločne dostať čo najďalej, alebo by z toho mohlo byť niečo vážne tak, ako u Xénie a Lukáša z minulej série.

Čo myslíš, fungovalo by im to v reálnom živote?

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News