Hviezda Markízy

Po dlhých rokoch opúšťa televíziu, v ktorej začínal! Patrik Herman je dlhoročná hviezda Markízy, no len prednedávnom sa definitívne rozhodol odísť ku konkurencii. Ako informoval Nový čas, o prácu mať núdzu nebude, dostal lukratívnu ponuku, ktorej sa zrejme nedalo odolať.

Naše najväčšie televízie majú svoje dlhoročné tváre, ktoré k nim neodmysliteľne patria. 47-ročný Patrik Herman bol takou pre Markízu. Už ako mladý začínal v spravodajstve a moderoval formáty ako Reflex, Paľba či Lampáreň. Ktovie, či tajne netúžil aj po stoličke, na ktorú si chcú siahnuť mnohí publicisti pred kamerami. Pretože práve takú dostane u nového zamestnávateľa.

Patrik Herman v Teleráne
zdroj: Instagram/telerano

Hviezda Markízy mieri do RTVS

„Patrik Herman prijal našu ponuku a posilní rady spravodajstva RTVS. Jeho pozícia nebude len o moderátorskej stoličke, ale aj o funkčnom a intenzívnom zapojení sa do procesu vzdelávania a školenia nových redaktorov, nových moderátorov, ich prípravy, ako aj o práci na nových formátoch,“ uviedla riaditeľka marketingu RTVS Zuzana Ťapáková.

Ostrieľaný moderátor sa bude aj naďalej venovať charitatívnej činnosti, ktorou je verejne známy. „Samozrejme, po toľkých rokoch je ťažké odísť a nebolo to ľahké rozhodnutie. Bude mi za ňou smutno, za všetkými kolegami, s ktorými mi bolo cťou spolupracovať. Markíza mi dala príležitosť a ja dúfam, že som ju nesklamal. Dobre si uvedomujem, že vďaka nej som tým, kým som. Veľa mi odovzdala a ja som sa jej to snažil o to viac vrátiť. Som jej vďačný za všetko, čo som vďaka nej zažil a čo som sa vďaka nej naučil. No nič netrvá večne a možno prišiel čas na zmenu,“ vyjadril sa Herman pre Nový čas.

Markizáci
zdroj: Instagram/pa3kherman

Zdroj: cas.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News