Instagram/farma.markiza

A veľkej láske je koniec! Farmárska dvojica Miro a Stanka sa po vypadnutí fitness trénera v dueli musela rozdeliť. Kým počas šou mali k sebe vždy blízko aj napriek väčšiemu počtu hádok, svalnáč Miro vždy hľadal cestu, ako si mladšiu blondínku udobriť. Keď však videl archívne záznamy televízie, ostal nepríjemne šokovaný. V relácii Farma Xtra bližšie prezradil, ako vidí ich spoločnú budúcnosť.

Už od začiatku súťaže pôsobili ako pár a držali sa jeden druhého, čo im možno pomohlo zotrvať na Farme oveľa dlhšie. Miroslav Pajtáš však svoj posledný duel nezvládol a vypadol. V rozhovore s Martinom Šmahelom prezradil, že trochu aj zámerne, keďže už mal všetkého dosť a chcel ísť už domov za svojou dcérou.

Z Farmy som chcel ísť preč. Mal som depky z tej Stany,” priznal sa. „Hádky so Stanou, to ma absolútne odrádzalo. Kričala tam na mňa, takže absolútna katastrofa.”

Aj keď Stanke pri rozlúčke sľuboval, že na ňu bude čakať, podľa toho, čo neskôr videl na obrazovke, je možné, že ich vzťah pokračovať nebude.

„Videl som pár výstrihov z telky, pričom ona tam na mňa nadávala, špinila a čakala, pokiaľ ja vypadnem. Už mi tam dačo nesedelo. A keď som bol už doma a som si z pár častí tie výstrihy pozrel, tak som nemal dobré pocity, že proste ona ma tam ohovárala a nadávala na mňa, čiže je to dosť falošné,povedal úprimne Miro, ktorý zostal sklamaný z toho, ako sa jeho predstava o Stanke rozplynula. Dokonca jej už nevie povedať ani milým slovom či menom Stanka, ako na Farme zvykol, ale iba tvrdo a bez emócií Stana.

Stanka a Miro boli na Farme nerozluční. Fandila si im?

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News