instagram/jan_kolenik

Ján Koleník je mužom, po ktorom túžia mnohé ženy. 41-ročný sympatický herec si získal srdcia fanúšikov nie len vďaka talentu, ale aj výzoru. O svoje telo sa roky stará zdravým životným štýlom aj cvičením, no dnes už nevyzerá tak, ako ho máme v hlave zafixovaného. Jeho chlapská váha sa pomaly stráca.

Známy svalovec, ktorý okrem divadelných predstavení hviezdil v seriáloch Za sklom, ZOO, 1890, či vo filme Šťastný nový rok, v posledných týždňoch schudol tak, že sa to nedá nevšimnúť. Mnoho ľudí za tým hľadá vážny dôvod, no odpoveď na otázku je pritom v spojení s jeho prácou veľmi jednoduchá.

Ako informovala televízia Markíza, Ján aktuálne nakrúca nový seriál, ktorý je inšpirovaný skutočnou udalosťou. V ňom má hlavnú úlohu, ktorá si vyžadovala, aby bola jeho fyzická postava o čosi chudšia, s čím herec ako ostrieľaný profesionál súhlasil a vrhol sa do novej výzvy.

Na dva mesiace som zmenil typ cvičenia a upravil stravu. Schudol som 5-6 kíl. Je to náročná rola, cvičiť už teraz nestíham, takže to udržiavame. Vždy, keď chce odo mňa produkcia zmenu môjho hereckého stereotypu, je to len obohacujúce,“ vyjadril sa.

Fotku priamo z natáčania seriálu si môžeš pozrieť v galérii na webe televízie Markíza.

Na jeho poslednej fotke je vidieť, že z objemu čosi stratil

Ján sa cvičenia ani v tomto období nevzdáva

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News