Zomrel 30-ročný herec

Svetový šoubiznis opäť smúti. Tragicky zomrel známy herec, ktorý sa objavil vo viacerých obľúbených snímkach. Mal iba 30 rokov a o jeho smrti informoval manžel na Instagrame. Čo sa stalo?

V posledných mesiacoch náš svet opustilo viacero známych mladých ľudí. Pred pár dňami svet šokovala správa o úmrtí krásnej influencerky, ktorá zomrela po operácii zadku. Po estetickom zákroku zahynula aj jej 29-ročná kolegyňa z brandže.

Na konci júna zase náš svet opustila kráska, ktorá mala iba 36 rokov. Príčinou smrti zrejme bol srdcový infarkt. Podobne mal však teraz zomrieť aj známy herec.

Zomrel mladý herec

30-ročný Mike Heslin si zahral v seriáli Special Ops: Lioness či vo filme Proposal Plan. 2. júla však opustil náš svet, o čom informoval jeho manžel Nicolas James Wilson alias Scotty Dynamo na svojom Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa M I K Ξ H Ξ S L I N (@mikeheslin)

„Môj manžel, najlepší priateľ a spriaznená duša, @mikeheslin, zomrel na neočakávanú srdcovú príhodu po týždňovom boji v nemocnici. Michael bol mladý, v perfektnom zdraví a lekári nemajú žiadne vysvetlenie, čo sa stalo,“ uviedol. On sám kedysi bojoval s rakovinou a Mike mu pomohol sa z toho dostať.

„Kráčal životom s takou ľahkosťou a sebadôverou a premenil všetkých navôkol na lepšiu verziu seba. Bez ohľadu na to, aké ťažké to bolo, s Mikeom sme vedeli, že nie je nič, čo by sme nedokázali prekonať,“ dodal Scotty.

„Michael, stretnutie s tebou bolo to najlepšie, čo sa mi kedy stalo. Si môj svet. Si pre mňa všetko. Keď som cítil, že si naposledy vydýchol, moje srdce sa rozbilo na milión kúskov. Keby som mal moc vymeniť si s tebou miesto, urobil by som to okamžite,“ uviedol s tým, že bude žiť každý deň na počesť svojho manžela.

„Len pred týždňom sme boli v počiatočnom štádiu založenia rodiny a pravidelne sme sa rozprávali o menách pre naše budúce deti. Vždy si mi hovoril, že máš pocit, že by si mal byť otcom, s čím som nemohol nesúhlasiť. Bol by si tým najdokonalejším otcom na svete,“ zaspomínal si ešte. Uzavrel, že vie, že herec je teraz na lepšom mieste a že nebo získalo ďalšieho anjela.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Scotty Dynamo (@scottydynamo)

Zdroj: Instagram/scottydynamo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News