Influencerka

Luana Andrade bola známa brazílska influencerka, modelka a mala aj vlastnú značku oblečenia. Vo veku 29 rokov, žiaľ, zomrela. Informoval o tom jej priateľ João Hadad v utorok na svojom Instagrame. O jej smrti zistil podrobnosti aj portál Daily Mail.

Zomrela 29-ročná známa influencerka

Brazílska influencerka zomrela deň po tom, čo podstúpila liposukciu kolena v nemocnici v meste São Paulo. 29-ročná kráska si nechala urobiť zákrok u súkromného lekára a anestéziológa, ktorého najala jej rodina. Píše sa tak vo vyhlásení nemocnice, o čom informuje portál Daily Mail.

„Operácia bola prerušená a pacientka podstúpila testy, ktoré odhalili masívnu trombózu. Bola prevezená na JIS-ku, kde podstúpila medikamentóznu a hemodynamickú liečbu,“ znie vyhlásenie nemocnice.

Luana dostala zástavu srdca asi dve a pol hodiny po zákroku. Známu modelku vyhlásili za mŕtvu v utorok približne o 5:30. Príčinou smrti bola pľúcna embólia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Luana Andrade (@luandradel)

Smútia blízki, fanúšikovia, aj známe tváre

„Som zdrvený a prežívam svoju najväčšiu nočnú moru. Časť zo mňa odišla. S nesmiernou ľútosťou a s veľkou bolesťou v srdci sa lúčim so svojou Luanou, mojou princeznou, mojou kráskou … Boli to krásne dva roky po tvojom boku. Nemám slov, aby som vyjadril, aký som bol šťastný … Vybudovali sme si krásny príbeh a intenzívne žili svoje sny,“ smúti Luanin partner.

„Dnes je ťažké pochopiť Božie plány a neviem, kedy a či vôbec niekedy spracujem, ako veľmi budeš chýbať v mojom živote a v životoch mnohých ľudí, ktorí milovali tvoju prítomnosť. Si moje svetlo, princezná. Žiadam ťa, aby si na mňa, a na nás všetkých dohliadala zhora. Vždy ťa budem milovať,“ dodal pod srdcervúcim príspevkom na svojom Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HADAD (@joaohadad)

Za influencerkou, okrem jej rodiny, blízkych a fanúšikov, smútia aj známe tváre svetového šoubiznisu. V komentároch pod príspevkom Joãona sa ozval aj futbalista Neymar. „Úprimnú sústrasť jej celej rodine. Nech Boh príjme Luanu s otvorenou náručou,“ reagoval.

Zdroj: Daily Mail, Instagram/joaohadad

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News