slovenská influencerka Ema Lacová

Známa slovenská influencerka na svojom Instagrame zverejnila zábery s vypuklým tehotenským bruškom. Nikto nečakal, že kontroverznú 21-ročnú speváčku takto uvidíme.

Keď Ema Lacová odhalila, že je tehotná, šokovala celý slovenský šoubiznis. Na sociálnej sieti ju sleduje viac ako 132-tisíc fanúšikov a do povedomia sa dostala aj kvôli odvážnym záberom. Okrem toho sa priatelí aj s Adamom Nemečkom, ktorý je skôr známy pod prezývkou Slaytiiina.

Ema a Adam
zdroj: Instagram/emmalacova

Hranicu milióna pozretí prekročila aj jej kontroverzná pieseň s názvom Skromná, v ktorej spieva o svojom pohlavnom orgáne. A keďže sa z nej čoskoro stane mamina, musela začať brať život viac zodpovedne. To potvrdila aj priznaním, že bujaré roky už vraj má za sebou.

Slovenská influencerka s tehotenským bruškom

Tehotenstvo oznámila dojemným videom na Instagrame. Aj pohlavie bábätka sa s priateľom rozhodli odhaliť podobným spôsobom.

V súčasnosti sa Ema nachádza už v 7. mesiaci tehotenstva a bruško má nádherne zaoblené, čím sa pochválila na svojom profile. „27. týždeň, bruško rastie ako z vody. Pribrala som skoro 10 kíl,“ priznala mladá influencerka.

Niektorí fanúšikovia dokonca až teraz, vďaka týmto fotkám, uverili, že je naozaj tehotná. Aj ty musíš uznať, že to je obrovské prekvapenie, ktoré nikto nečakal. Napriek všetkému ale s nami určite budeš súhlasiť, že Eme to s tehotenským bruškom pristane a zdá sa, že šťastnejšia ešte nikdy nebola. 

Zdroj: Instagram/emmalacova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News